İLETİŞİM NUMARASI:0224 234 37 36

İZMİR OFİS:Mansuroğlu Mah. 593/1 Sk.İnce Memed Plaza No:32 D:9, Bayraklı

BURSA OFİS:Kükürtlü Mah. Oylum Gökberk Sitesi F Blok No:17/3, Osmangazi

Eğitici Eğitimi

Online Eğitici Eğitimi


Uluslararası Akredite Sertifikalı 2 ay süreli 9 adet online video

Bu eğitime HEMEN BAŞVUR ! Eğitim İçeriğinde Neler Var ?

Eğitim Hakkında Merak Ettikleriniz

       Eğitim, hayat boyunca devam etmesi gereken bir olgudur. Bu olgu sadece öğrencilik yaşamında değil, iş yaşamında da büyük bir gerekliliktir. Bu konuda öncelikle Eğitici Eğitimi nedir? Sorusu hakkında bilgilendirme yapmamız doğru olacaktır. Eğitici Eğitimi,katılımcılarımıza sunum yaparken ya da eğitim vermek zorunda olduklarında bilmeleri gereken temel teknikleri öğreten bir programdır.

 

Eğitici Eğitimi Ne İşe Yarar?

       Eğitici Eğitimi kurs içeriğimizde verilen eğitimlerden sonra, özellikle kariyerlerinde eğitim vermek zorunda olan kursiyerlerimiz büyük bir ilerleme kaydetmektedir. Çünkü toplum önünde yapılan konuşmalar ya da sunumlar kursumuzu alan bireyler için artık daha kolay bir hale gelmektedir.Bunun nedeni ise derslerimizin eğitim içerikleridir.

 

Eğitici Eğitimi Sertifikasını Nerelerde Kullanabilirim?

       Eğitici Eğitimi, iletişimi güçlendirmek, bilgi paylaşımlarında bulunmak, topluluk önünde rahatlıkla konuşabilme ve en önemlisi doğru sunum yapabilme becerisi ile birlikte, özgüveninizi artıracak ve nasıl bir yol haritası izlemeniz gerektiğini de aktaran bir eğitimdir. Bu eğitimi iş dünyasında var olan ve olmaya hazırlanan herkes alabilir.

       Bu eğitimi alan kişiler, sadece iş hayatlarında değil sosyal süreçlerinde de iletişim anlamında fark yaratabilirler. Neden?Önemli olan ne anlattığınız değil, neyi nasıl anlattığınızdır da ondan.

       Eğitici Eğitimi ile kendi iş yerinizde rakiplerinizin bir adım önünde olabileceğiniz gibi, daha sonraki kariyer planlarınızda fark yaratıcı bir tanımlama yapabileceksiniz. Bu keyifli ve tecrübe paylaşımı ile harmanlanmış eğitimden hem keyif almanız, hem de fayda sağlamanız dileğiyle.

       Aldığınız Eğitici Eğitimi sertifikası ile sahip olduğunuz sertifikasyonlarda yeterli donanıma ulaştığınızda eğitimlerini verebiliyor olacaksınız. 

  Eğitici Eğitimi Sertifikasını Neden SEM Akademi’den Almalıyım?

        Eğitici Eğitimi katılım sağlamak isteyen bireyler için eğitim kurumumuzda pek çok avantaj bulunmaktadır. Öncelikle Eğitici Eğitimi online eğitim sayesinde Türkiye’nin her yerinden kurslarımıza katılım gösterebilirsiniz. Bunun için sistemimize kayıt olmak yeterlidir. Eğitim süresi boyunca derslere kaliteli şekilde katılım gösteren kursiyerlerimizin insan kaynakları ve eğitimleri konusunda kendilerini geliştirmeleri mümkündür.

       Eğitimimiz 40 saat 2 ay sürecektir. Eğitim sonunda başarılı olan kişiler Haliç Üniversitesi ve M.E.B. onaylı Eğitici Eğitimi Sertifikası alacaktır.

       Kursumuzun eğitim sürecinin tamamlanması,yapılan sınavlardan sonra netice vermektedir. Sınavlar, özellikle uzaktan eğitim alan kursiyerlerimiz için online şekilde yapılmaktadır. Yineleme imkânı da bulunan sınavlardan geçilmesi, mevzuatlara göre sertifika almaları gereken kursiyerlerimizin büyük oranda işine yaramaktadır. Çünkü eğitim kurumumuz Uluslararası Akreditasyona sahip Educert onaylı sertifikasını sınavları geçen her katılımcısına vermektedir. 

Kimler Katılabilir?

Kimler Eğitici Eğitimini Alabilir?

- Mesleğinde kendini geliştirmek isteyen kişiler, 

- Eğitim alanına yönelmek isteyen kişiler, 

-Biriktirdiği bilgi birikimini daha sağlıklı aktarmak isteyen kişiler, 

- Daha önce tamamladığı uygulayıcı olduğu konularda eğitim vermek isteyen kişiler, 

En az lise mezunu herkes katılabilir.


Devrim Ünal Saygın Hakkında

Devrim Ünal Saygın

Devrim Ünal Saygın, ilk ve ortaokulu Ankara, Liseyi Van’da okuduktan sonra 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Sonrasında Yeditepe Üniversitesinde MBA programını tamamladı.  Askerliğini gönüllü komando olarak, Bolu Komando Tugayın’da doğuda operasyonlara katılarak, teğmen rütbesi ile tamamladı.

      Girişimcilik serüveni başlamadan önce; Mudo, Kara Kuvvetleri Komutanlığı ve Citibank gibi kurumsal ve global markalarda, 15 yıla yakın süreçte müşteriyi yeniden kazandırma, telefonla satış, direkt/saha satış, şube satış gibi kanallarda ve farklı bölgelerde yönetimsel pozisyonlarda görev aldı.  Son 5 yıldır uluslararası bir markanın temsilcisi olarak, gayrimenkul yatırımlarının yönetimi sağlayan bir girişimci olarak ticari hayatı deneyimledi. Ardından bilişim sektöründe, satış koordinasyon ve yönetim alanlarında danışmanlık veren Saygın, sektörel dergilerde yazılar da yazmaktadır. 

     Bu zamana kadar ki çalışma pozisyonlarında, özellikle Satış/Satış yönetimi / Kişisel Gelişim ve Eğiticinin Eğitimi gibi konularda tecrübeye dayalı sınıf içi ve sınıf dışı paylaşımla yapan Saygın, farklı eğitim programları ile paylaşımlarını sürdürmektedir. 

 

Aldığı Eğitim ve Sertifikalar;

 Finansal Matematik,

 Finansal Piyasalar ve Ekonomik Krizler,

 Introduction To Capital Market, 

 Kaotik Ortamlarda İş Yapma Modelleri,

 Etkili İnsanların 7 alışkanlığı – Franklin Covey Danışmanlık, 

 Innovation, 

 Eğitici Eğitimi,

 Satış Güçlendirme, 

 Yöneticilik Becerilerini Geliştirme, 

 Mülakat TeknikleriEğitimi,

 Fraud Awareness,

 CRM,

 Yöneticilik Eğitimi, 

 Satış Yönetimi,

 Operational Risk,

 Çatışma Yönetimi,

 Çatışma Yönetimi ve Sorun Çözme Teknikleri,

 Yönetimde Motivasyon ve Performans Arttırma Yöntemleri,

 Team Building, 

 Profesyonel Sunumlar– The Madison  Consulting Group, 

 Satış Teknikleri,

 İnsan Kaynakları Yönetimi,

 Temel Bankacılık Eğitimi,

 Telefonla Satış Teknikleri,

 Telefonla Satış –Satış için Telefonda Aktif Arama,

 Developing Management Skill.

 

Eğitici Eğitimi Ders İçeriği

Eğitici Eğitimi Ders İçeriği

 ·Eğitimin faydaları

· Yüksek performanslı eğitici olmak ne demek

· Eğitimin planlanması ve içerik tasarımı

· Görsel sunum hazırlama

·Yaratıcılığımızı nasıl eğitime aktarabiliriz

·Katılımcıların yaratıcılığını nasıl ortaya çıkarabiliriz

· Eğitim sırasındaki kişisel beceri ve teknikler

· Kriz yönetimi nasıl olur

· Kriz yaratan insan tipleri

· Nasıl davranmalıyız

Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Eğitici Eğitimi fiyatını öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak için saniyeler içinde başvuru formunu doldurun. Eğitim Danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin.