• İzmir OfisMansuroğlu Mah. 593/1 Sk.İnce Memed Plaza No:32 D:9, Bayraklı
  • Bursa OfisKükürtlü Mah. Oylum Gökberk Sitesi F Blok No:17/3, Osmangazi
  • E-Postainfo@e-semakademi.com.tr
  • İletişim0 224 234 37 36

Thetahealing Eğitimi

Online Thetahealing Eğitimi


Uluslararası Akredite Sertifikalı 2 ay süreli 1 adet online video

Bu eğitime HEMEN BAŞVUR ! Eğitim İçeriğinde Neler Var ?

Eğitim Hakkında Merak Ettikleriniz

Theta Healing yaşamınızı baştan sona değiştirecek bir felsefedir.

Hayat,negatif düşüncelerin hâkimiyetinde geçemeyecek kadar kısadır. Bu nedenden ötürü bireylerin kendilerini ve bilinçaltlarını pozitif şekle getirecek şekilde eğitmeleri gerekmektedir. Theta Healing nedir sorusuna da genel olarak insanları pozitif düşüncelere yöneltmek için çalışılan bir meditasyon çeşitidir. Fiziksel rahatlama, zihin kalibrasyonunu artırma, IQ artışı, stresi azaltma, kaygıyı ve endişeyi yok etmeye yarar. Bunun yanında güçlü yeteneklerinizi, başarılarınızı keşfetmenizi sağlayan bir metottur.

Bir türmeditasyon çalışması olarakta tanımlanması mümkün olan Theta Healing, aslında insanın enerjisini kontrol etmesini sağlamaktadır. Enerji kontrolü ise özellikle yaşadığımız çağda farklında olunmasa dahi çok gereklidir Theta Healing eğitimimize katılım sağlayan öğrencilerimiz bu alanda uzmanlaşarak Theta Healing uygulayıcısı olacak boyuta gelebilmektedir. Böylece öğrencilerimiz insanların bilinçaltlarında yer alan yararsız ya da negatif düşünceleri yok ederek onlara daha iyi bir yaşam sunabilmektedir.

Şunubilmenizi isteriz ki; Theta healing kurucusu Vianna Stibal kanser olduktansonra Theta Healing ile iyileşmiştir.

 Theta Healing Faydaları

İnsanları çocukluklarından bu yana kabul etmiş oldukları ve bilinçaltına ektikleritabular yönlendirmektedir. Bu açıdan bakıldığında Theta Healing meditasyonları bu tabuların ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Theta Healing eğitimlerimiz ismini beyin dalgalarından alınan bu sistemle iletişim kurulmasını sağlamaktadır. Böylece koçlarımız özellikle gece uyurken insanların duygularını ve düşüncelerini pozitif manada değiştirebilmektedir.

Theta Healing fiziksel olarak bir müdahale olmasa da fiziksel sonuçlar doğurmaktadır. Tedavi amaçlı olarak kullanılan bu meditasyon insanların hastalıklardan veya hastalıklı düşüncelerden uzaklaşmalarını da sağlamaktadır. Unutulmamalıdır ki hastalıkların büyük bir bölümü düşüncelerimizden kaynaklanmaktadır. Theta Healing sertifikası alan kursiyerlerimiz bu alanda sıkıntı yaşayan diğer insanlarla iletişim kurarak onlara yardımcı olabilmektedir. 

 

Thetahealing Eğitimi Ders İçeriği

Kimler Katılabilir?

Theta Healing herkes için bir ayrıcalıktır, Kişisel gelişimde biraz daha ileri gitmek isteyen, Ebeveyn ilişkilerinde sağlıklı adımlar atmak isteyen, İş dünyasında sağlıklı ve huzurlu ortam yaratmak isteyen, Nedensiz mutsuzluk yaşayan (ki mutlaka nedeni vardır bunu kök inancınızı belirleyerek çözümleyeceksiniz), Başarı korkusu olan, Nedeni belli olmayan fiziksel sıkıntılar yaşayan, Kısaca kendi yaşamının kontrolünü eline almak isteyen ve daha ileriye gidip insanlara fayda sağlamak isteyen kişiler bu eğitime katılabilir. Kendi gelişimimizi tamamlayıp konuda uzmanlaştıktan sonra Theta Healing Uzmanı olarak bunu meslek haline getirebilirsiniz. 


Aslı Sedef Kıraç Hakkında

Aslı Sedef Kıraç


1983 yılında İstanbul’da doğdu. 2001 yılında Yeşilköy 50. Yıl Anadolu lisesinden, 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Bakırköy SBYO Ebelik Bölümünden mezun oldu. 2013 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Hastane ve Sağlık Kuruluşlarında Yönetim; “Hizmet Kalitesinin Değerlendirilmesi; İstanbul İli Aile Sağlığı Merkezi örneği” başlıklı tez çalışması yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 2005 yılından beri aktif olarak ebelik–doğum koçluğu yapmaktadır. Mesleki çalışma alanları; gebe–bebek–lohusa izlem ve takip, toplum sağlığının korunması ve takibi, bulaşıcı hastalıklardan korunma, 15-49 yaş kadın sağlığı izlem ve takibi, üreme sağlığı ve aile planlamasıdır. 


Aldığı Eğitim ve Sertifikalar;


Doğum Koçluğu Eğitici Eğitim Sertifikası, 


Gebe ve Doğum Rehberliği,  


Hamile Pilatesi ve Yogası, 


Emzirme Danışmanlığı,


Etkili İletişim,


Üreme Sağlığı ve Aile Planlaması,  


Evlilik Öncesi Danışmanlık,


Çocuğun Psikososyal Gelişimini Destekleme Eğitimi,  


Temel Toplum Sağlığı Hemşireliği.