Yükleniyor ...

Müzik Terapi Eğitimi Online

Müzik Terapi Eğitimi Online

Müzik terapi eğitimi online olarak verdiğimiz bir eğitim olmakla beraber, kendinizi keşfetmenizi ve duygularınızı açığa çıkartmanızı müzik terapi eğitimi ile sağlamaktayız. Bu eğitim kapsamında müzik terapisini size her yönü ile anlatmakta ve eğitimi tamamladığınızda uluslararası alanda kullanabileceğiniz bir sertifikayı size sunmaktayız.

Müzik Terapi Eğitiminin İçeriği ve Amacı

Müzik terapi eğitimlerimiz ile zihinsel, fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığınızın korunmasını ve onarılmasını sağlayacak bir terapi yöntemini size göstermekteyiz. Müzik terapi seansları ile müziği ve müziğin elementlerini nasıl kullanmanız gerektiğini anlamanızı sağlamaktayız. Kullandığımız yöntemler ile sizinle terapötik bir ilişki kurmakta ve öz farkındalık, öğrenme, kendini ifade etme, iletişim ve kişisel gelişimi kolaylaştırma gibi amaçlar ile size eğitim vermekteyiz. Pasif müzik terapi eğitimlerinde size sadece müzik dinletirken aktif müzik terapi yöntemlerimizde sizin de bu müziğe dahil olmanızı sağlamaktayız.

Müzik Terapi Eğitiminin Kazandırdıkları

Müzik terapi eğitimi verdikten sonra eğitimimizi başarılı bir şekilde tamamlamanız durumunda size bir sertifika vermekteyiz. Bu sertifikayı kullanarak siz de müzik terapi eğitimi verebilir ve diğer insanların müzik terapisi ile kendilerini keşfedebilmelerini sağlayabilirsiniz. Okullarda, kliniklerde, hastanelerde, bakım evlerinde, huzurevlerinde, hapishanelerde, toplum merkezlerinde ve özel muayenehanelerde müzik terapi eğitimi verebilirsiniz. Müzik terapi eğitimi online olarak verdiğimiz bir eğitimdir ve hedeflerinize yönelik daha başka bakış açıları kazanmanızı amaçladığımız gibi daha etkili çalışmalar yapmanızı da bu eğitimlerden öğrendikleriniz ile sağlamaktayız.


Blog Katgeorileri

  • Eğitimlerimiz
  • masal terapisi

Yakın Zamanda Gönderilenler

Yoga Eğitmenliği Kursu

06/03/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Yoga eğitmenlik Eğitimi

04/02/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Nlp Nedir Faydaları

04/11/2021 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Gamze Yolgeçer . 2020-12-13 01:40:05.623

Duygusal Zeka Eğitimi

Selin SenkÜr . 2021-04-11 22:07:39.567

Müzik Terapi Eğitimi Online

HÜlya Inan . 2020-10-15 00:13:14.130

Sanat Terapi Eğitimi Başvurusu

Yurdanur Bars . 2021-01-09 16:42:52.310

Uzaktan Eğitim Nedir?

Alışveriş Sepeti

Loading...