Hemen Başvur

Kalite Mühendisliği Nedir?

Kalite Mühendisliği Nedir?

Kalite mühendisliği nedir sorusuna cevap vermek için kalite mühendisliği eğitimimize katılabilirsiniz. Üstelik bu eğitimi başarı ile bitirdikten sonra uluslararası alanda geçerliliği olan bir sertifika alarak kariyerinizde ilerleyebilir ve daha başarılı işlere imza atabilirsiniz. Kalite mühendisi olarak mal, süreç ve hizmet kalitesini doğru mühendislik yöntemleri ile ölçerek kontrol sistemlerini tasarlayabilmek ve bunları uygulayabilmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgi birikimini bu eğitim programı sayesinde almanızı sağlamaktayız.

Uluslararası Entegre Kalite Mühendisliği Programı

Ürün ve süreç kalitesini belirlemek, ölçmek ve iyileştirmek için görev alanlar kalite mühendisleridir. Kalite mühendisliğini, stratejik planlamayı, çalışılan kurumun kalite yönetiminin planlanmasını ve bu planlamanın uygulanmasında liderlik yapmayı kapsayan bir program ile eğitim vermekteyiz. Bu eğitimi başarı ile tamamlayanlara kalite mühendisliği sertifikası vermekteyiz. Verilen sertifika uluslararası alanda geçerliliğini koruduğu için uluslararası şirketlerde kariyerinizi daha üst noktalara taşıyabilir ve küresel rekabette şirketinizi öne çıkartabilirsiniz.

Kalite Mühendisliği Eğitiminin İçeriği

Kalite mühendisliği eğitimi kapsamında katılımcılarımıza öncelikle kalite yönetimi hakkında bilgi vermekte ve kalite tekniklerinden bahsetmekteyiz. Problemlerin sayısallaştırılması, çözümünün üretilmesi, çağdaş ve geleneksel kalite tekniklerinin anlatılması ile kalite mühendisliğini kavramanızı sağlamaktayız. Kalite yönetimi, proje yönetimi, profesyonel davranış ve iletişim konularının ele alındığı bir eğitim içeriği ile kursu ilerletmekteyiz. Eğitimimizi bitirdiğinizde kalite mühendisliği nedir sorusuna cevap verebilir hale gelebileceğiniz gibi mesleğinizde de kalite tekniklerini aktif olarak kullanabiliyor olacaksınız.

Benzer Blog Yazıları

Hızlı Başvur

Aşağıdaki formu doldurarak hızlı başvuru yapabilirsiniz. Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.