Hemen Başvur

Nefes Koçluğu Sertifika Programı

Nefes Koçluğu Sertifika Programı

Nefes koçluğu sertifika programı kapsamında doğru nefes alım teknikleri ile ilgili gerekli teorik bilgileri size vermekte ve aynı zamanda bu bilgileri uygulamalı olarak da göstermekteyiz. Nefes koçluğu eğitimimizi tamamladığınızda ise sınavdan da geçerseniz size uluslararası alanda geçerli olan bir sertifika vermekteyiz. Oldukça geniş ve kapsamlı bir konu olan nefes konusunda hem yaşamınızı daha kaliteli hale getirecek bilgiler edinmenizi hem de öğretici konumda olduğunuzda size kazanç sağlayabilecek bir iş seçebilmenizi sağlamaktayız.

Nefes Koçluğu Sertifika Programının İçeriği

Nefes koçluğu eğitimi kapsamında nefes tekniklerini size öğretmekteyiz. Genel nefes tanıtımı yaptıktan sonra nefes tekniklerinin ve yararlarının öğrenilmesini sağlamaktayız. Diyafram konusunda bilgilendirmekte ve aynı zamanda diyafram egzersizlerini kavramanızı sağlamaktayız. Nefes alma, tutma ve verme zamanları konusunda kendinizi geliştirmenize yardımcı olmaktayız. Doğru nefes alma teknikleri üzerinde sizi çalıştırmaktayız.

Nefes Koçluğu Sertifika Programı İle Elde Edilen Kazanımlar

Eğitimlerimize katılıp nefes koçluğu sertifikası aldığınızda, bilgilerinizi paylaşmak ve tazelemek için öğretici olma yolunu seçebilirsiniz. Nefes atölyelerinde koçluk yapabilecek bilgi ve deneyime ulaştığınız için seminer ve workshop hazırlayabilir, bireysel danışmanlık verebilir ve nefes atölyelerini düzenleyebilirsiniz. Nefes koçluğu eğitimi veren merkezlerde asistanlık yapabileceğiniz gibi bireysel olarak da nefes koçluğu yapabilirsiniz. Nefes koçluğu sertifika programı kapsamında öğrendiklerinizi isterseniz kendi kişisel gelişiminiz için kullanabilir, isterseniz de diğer insanlar ile paylaşabilirsiniz.

Benzer Blog Yazıları

Hızlı Başvur

Aşağıdaki formu doldurarak hızlı başvuru yapabilirsiniz. Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.