Hemen Başvur

Eğitim Künyesi

Kozmik Enerji Master

  • Uluslararası Akredite Sertifikalı
  • 13 adet online video

Özet

DAHA YOĞUN POZİTİF ENERJİ AKIŞINA HAZIR MISINIZ?

Kozmik Pozitif Enerjinin temel seviyesinde sayısız harika enerjiler deneyimledik. Bu deneyimlerde birlikte tekrar öğrendik. Onlarca seansı hem kendinize hem çevrenize yaptınız. Şimdi daha fazla enerji ile daha fazla pozitifliği yaşamımıza çekme zamanı. Kendinize olduğunuz katkıyı başkasına da aktarma zamanı. Bir başkasının yaşamına mucizeler akmasına vesile olma zamanı. Enerjiniz her yükseldiğinde nasıl yüksek enerjili şeylerle eşleşiyorsanız, Kozmik Pozitif Enerji ile henüz tanışmamış olanlara rehberlik zamanı. En etik şekilde nasıl master olunur öğrenmeye hazır mısınız? Daha önce hiç hissetmediğiniz kadar avuçlarınızda Kozmik Pozitif Enerji hissetmeye hazır mısınız? Cevaplarınız evetse sizler için özel hazırlanmış titreşim, frekans ve enerji yüklü ders videolarımızı izlemeye başlayabilirsiniz.

Tüm eğitimlerimizde olduğu gibi bu eğitimimizde tedaviye yönelik değildir. Tıbbi içeriği yoktur. Hayatınıza pozitif katkı zihinsel, bedensel, bolluk ve ilişki ve daha birçok güzel anlamda çekmek isterseniz sizleri Sem Akademi ailesi olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Hazırsanız şimdi şimdi yoğun pozitifle tanışın…

Kozmik Pozitif Enerji Temel seviye eğitimini başarıyla tamamlayan, Kozmik Temel seviye uygulayıcılığı yapan tüm kursiyerlerimiz katılabilir.

Kozmik Master eğitimi ile sizde Kozmik Temel Seviye uyumlaması yapabileceksiniz. Bir başkasının ellerinden mucizeler çıkmasına vesile olmanın ve enerji alanınızın genişlemesi hayatınıza pozitif yönde katkı olacaktır.

Günümüzde birçok ekol ve çalışma şekli vardır. Eğitim içeriğimiz sizler için özel hazırlanmıştır. Kozmik enerjiniz yükseldikçe çevrenize yaydığınız bolluk frekansınız artacaktır. Eşsiz bir auraya geçiş yapabilecek sayısız tekniği öğrenebileceksiniz. Videolarda Kozmik Frekansları yüklemek için ek ses ve titreşim kullanarak videolarda karşılıklı çalışmalar yapabileceksiniz.

Tüm derslerimiz pozitif katkı amaçlıdır. Teşhis tedavi içermez, tıbbi içerik yoktur. Videolarımızda, canlı derslerimizde ve süpervizyon eğitimimizde kendinize, çevrenize, yakına, çalışmalar yapabilecek, profesyonel olma yolunda ilerleyebileceksiniz. Eğitim videolarımız, canlı yayınlar dışında süpervizyon ile zenginleştirilmiştir. Yüz yüze eğitimde sınıf ortamında birebir ellerdeki enerjiniz master seviyeye yükseltilecektir. Bu aktifleştirme işlemi eğitmenimiz tarafından yapılacaktır.

Yeni bir sizle karşılaşmaya hazırsanız başlayalım.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Enerji soyut bir kavram olduğundan temiz, nitelikli ve pozitif temelli olması önemlidir. Tüm bunların dışında etik çalışmak belli bir standartta olmak kıymetlidir. Sizlere daha pozitif, farkındalık dolu bir yaşam için destek oluyoruz. Sem Akademi ailesi olarak siz değerli kursiyerlerimizin kişisel gelişim yolculuğunda rehber olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sevgi Keleş

İş deneyimi

Pozitif Enerji ve Meditasyon Eğitmenliği, Kişisel Gelişim Dersleri Eğiticilik Eğitmenliği ayrıca İlişki Danışmanlığı Aile ve Sosyal Yaşam Danışmanlığı, Profesyonel Koç Eğitmenliği, İlk Yardım Eğitici Eğitmenliği ile Devlet Üniversitesi, özel üniversite, MEB, MYK, Sağlık Bakanlığı gibi birçok akreditasyona sahip olarak çok sayıda çalışma yapmaktayım. Türkiye'de ilk Global Gold Master Enerji Eğitmeniyim. Tüm Eğitmenliklerim Devlet üniversitesi, özel üniversite ve birçok kurum tarafından akredite edilmiştir. 2019 yılı itibariyle Patent Tescil işlemlerimiz yapılmış olup resmi bir marka olarak geçmekteyim. Milliyet Gazetesi'nde halen köşe yazarı olarak görev almaktayım. Hollanda merkezli Kadın Dergisi'nde de köşe yazarı olarak yazmaya devam ediyorum. 2020 yılında Sevgi Ötesi Enerji. kitabım ile etik pozitif enerji çalışmalarımızı duyurmuş olup 2. kitabım olan Sarkaç ile yoğun ilgile karşılaştım. Halen tv ve gazete gibi bir çok sosyal mecrada aktif bulunmaktayım.

Almışmış olduğum bazı eğitimler ise aşağıdadır.

· Gold Master Trainer Pozitif Enerji Eğitmenliği

· Gold Master Trainer Bio Enerji Eğitmenliği

· Gold Master Trainer Kozmik Enerji Eğitmenliği

· MindfulnessMeditasyon Koçluğu Eğitmenliği

· Kişisel Gelişim Dersleri Eğitici Eğitmenliği

· Spirituel Danışmanlık Eğitici Eğitmeni

· Pozitif Şifa Teknikleri Eğitici Eğitmeni

· İlk Yardım Eğitici Eğitmeni

· Bilinçaltı Meditasyon Eğitici Eğitmeni

· EFT Temel ve Master, ileri Teknikler Eğitimi

· Evlilik ve İlişki Danışmanlığı

· Aile ve Sosyal Yaşam Danışmanlığı

· Aile ve ilişki Seanslarını Yönetme Teknikleri Eğitimleri

· Meditasyon Eğitmenliği

· Enerji Danışmanlığı Eğitmenliği

· 94 Farklı Enerjide Temel, Master, Gold Master Uyumlanma ve Eğitmenliği

· Usai Reiki Eğitmeni

· Karuna Reiki Eğitmeni

· Kundalin Reiki Eğitmeni

· Pozitif Enerji Çakra ve Aura Eğitmenliğİ

· NLP Master Trainer

· Acces Bars Eğitmenliği

· Astroloji Temel ve Master eğitimi

· Ho’oponopono Kendini Arıtma Yöntemi

· Denge Semineri

· Bütünsel Gelişim Seminer Programı

· Etkili iletişim ve Diksiyon Eğitimi

· Eğitimcinin Eğitimi

Yukarıda eğitmenliklerim yer almış olup uygulayıcı olduğum ve kendimi geliştirmek üzere almış olduğumum minimum 23 farklı eğitimin adı yazmamaktadır.

SEVGİ KELEŞ KİTAPLARI

1 Sevgi Ötesi Enerji2 Sarkaç

Eğitim ve Nitelikler

2 Dönem Onur Belgesi alarak ile Mezun oldu.

Atatürk Üniversitesi- Sosyal Hizmetler Bölümü

Kozmik Master Enerji frekanslarının yüklenmesi

· Çakraların Master frekansla dengeye getirilmesi

· Çakraların 21 günlük arınma ve denge çalışmasının yapılması

· Tali çakraların kozmik frekansla uyumlanması

· Kozmik Enerjide temel seviye yetiştirme teknikleri

· Kozmik Enerji ile Alfa çakrayı aktive etme

· 8 Eğitmenlik Frekansının yüklenmesi (başarı, bolluk, aşk, sağlık, denge, mutluluk, sezgisel gelişme, üretkenlik)

· Bedensel blokelerin arındırılması

· Dışarıdan yönlendirilmiş enerjilerin temizlenmesi

· Eğitmenlik korunması

· Para enerjisi yüklemesi

· Aşk frekansı yüklemesi

· Yüklemeleri temel seviyeye aktarabilme

· Topraklanma teknikleri

· Yaşam alanı temizleme

· İfade alanınızı genişletme

· Kozmik Enerji yüksek frekanslı auraya geçiş

· Kozmik Enerjide sıkça sorulan sorular

· Bir başkasının Kozmik Enerjisini aktive etme.

Tüm kozmik enerji eğitimi alan kursiyerlerimiz bu eğitime katılabilir.

Hızlı Başvur

Aşağıdaki formu doldurarak hızlı başvuru yapabilirsiniz. Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.