Hemen Başvur

Eğitim Künyesi

Spiritüel Danışmanlık

  • Altınbaş Üniversitesi & Uluslararası Akredite Sertifikalı
  • 21 adet online video

Özet

İŞİN UZMANINDAN UZMAN OLMAK İSTEYENLERE…

Spiritüel Danışmanlık, kişinin yaşam yolculuğunda A noktasından B noktasına giderken yapmış olduğumuz yol arkadaşlığı, rehberliktir. Danışmanlık nedirden başlayarak aşama aşama tüm spiritüel danışmanlık sürecini öğrenebilir, hayatınıza mucizeleri çekebilir ve kolaylıkla kendinize ve çevrenize katkı olabilirsiniz.

2017 yılı itibariyle spiritüel çalışmalar ülkemizde daha fazla talep görmüştür. Kişinin öz benliği ile bağlantıda olması, an’da kalabilmesi, blokelerden uzaklaşması yaşamını olumlu yönde değiştirebilmektedir. Biz Sem Akademi ailesi olarak kendi marka ismimiz ile sizlere daha önce oluşturulmamış özel bir içerikle profesyonel Spiritüel Danışman olma yolculuğunda destekliyoruz. Eğitim sonucunda elde edeceğiniz sertifika ile kendi danışmanlık ofisinizi açabilecek danışanlarınıza katkı olabileceksiniz.

Kursiyerlerimize uzaktan eğitimin en yakın halini sunarak kendini ezber etmeyen canlı yayınlar, sürekli yeni bilgi akışı ile gelişim ve farkındalık sürecinize destek olacağız. Eğitim sürecince eğitmenimiz Sevgi Keleş® ile birçok çalışma yapabilecek sayısız yeni teknik öğrenebileceksiniz. Spiritüel egzersizler siz değerli kursiyerlerimiz için videolara yüklenmiştir. Kayıt sonrası titreşim yükleme işlemi yapılacaktır, böylece videolarda karşılıklı tüm çalışmaları yapabileceksiniz. Bir Spiritüel Danışmanın olmazsa olmazı ilişki ve bolluk konuları ile ilgili mucize çalışmalar eğitimimizde mevcuttur.

Sizlerde en etik şekilde, profesyonel iş yaşamına saygınlıkla geçmek istiyor ya da kendinize ve çevrenize daha katkı olmayı seçiyorsanız ailemize hoş geldiniz.

Hazırsanız şimdi derslere başlayalım.

İnsan daima bir arayış içindedir. Yaşamını daha da güzelleştirmek, daha bolluk dolu, olumlu ilişkiler kurmak, dengede kalmak, kendini daha yakından tanımak, geliştirmek ve dönüştürmek ister. Spiritüel Danışman ise bu yolculukta eşsiz bir rehberdir. Günümüzde birçok kişi spiritüel çalışmalar yapmaktadır. Burada önemli olan yasal, etik ve belli standartlarda çalışmalar yapabilmektir. Eğitim formatlarımız daima kişisel gelişim derslerinin ilerleyişine öncülük etmiştir. Şimdide daha önce benzeri olmayan bir bütünsel içerikle sizleyiz.

Yaşam denge üzerine kuruludur. Öz dengenizi fark ettikçe yaşamdan keyif almaya, blokelerden uzaklaşmaya başlarsınız. Özellikle negatif alanlardan uzaklaşabilmek yaşamınıza yepyeni mucizeler katacaktır.

Frekansınız izlediğiniz her ders videosunda yükselecektir. Evrende her şeyin bir frekansı vardır. Arzuladıklarınızla aynı frekansa geçtiğinizde evrenle iş birliği yapmaya başlamış olacak hayatınıza çabasızca frekansınıza uygun yenilikleri çekebileceksiniz.

Tüm derslerimiz pozitif katkı amaçlıdır. Teşhis tedavi içermez, tıbbi içerik yoktur. Videolarımızda, canlı derslerimizde ve süpervizyon eğitimimizde kendinize, çevrenize, yakına, uzağa spiritüel danışmanlık yapabilecek, profesyonel olma yolunda yolunda ilerleyebileceksiniz. Eğitim videolarımız canlı yayınlar dışında 2 günlük süpervizyon ile zenginleştirilmiştir. Yüz yüze eğitimde sınıf ortamında toplu frekans yüklemeleri ve koruma teknikleri siz değerli kursiyerimize hediyemiz olarak eğitmenimiz tarafından yapılacaktır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sizlere işin uzmanından, temelden başlayarak profesyonel olma yolculuğunun nasıl olacağını öğretiyoruz. Ders satmıyoruz bilgiyi kavrayarak yaşamınızı dönüştürmenize destek oluyoruz. Alanında uzman olan Sevgi Keleş® ile her videoda yeni bir mucize deneyim yaşayabileceksiniz. Uzaktan eğitim denildiğinde ilk akla gelen akademi olmanın haklı gururunu yaşarken sizleri de Sem Akademi ailesinde görmekten mutluluk duyarız.

Sevgi Keleş

İş deneyimi

Pozitif Enerji ve Meditasyon Eğitmenliği, Kişisel Gelişim Dersleri Eğiticilik Eğitmenliği ayrıca İlişki Danışmanlığı Aile ve Sosyal Yaşam Danışmanlığı, Profesyonel Koç Eğitmenliği, İlk Yardım Eğitici Eğitmenliği ile Devlet Üniversitesi, özel üniversite, MEB, MYK, Sağlık Bakanlığı gibi birçok akreditasyona sahip olarak çok sayıda çalışma yapmaktayım. Türkiye'de ilk Global Gold Master Enerji Eğitmeniyim. Tüm Eğitmenliklerim Devlet üniversitesi, özel üniversite ve birçok kurum tarafından akredite edilmiştir. 2019 yılı itibariyle Patent Tescil işlemlerimiz yapılmış olup resmi bir marka olarak geçmekteyim. Milliyet Gazetesi'nde halen köşe yazarı olarak görev almaktayım. Hollanda merkezli Kadın Dergisi'nde de köşe yazarı olarak yazmaya devam ediyorum. 2020 yılında Sevgi Ötesi Enerji. kitabım ile etik pozitif enerji çalışmalarımızı duyurmuş olup 2. kitabım olan Sarkaç ile yoğun ilgile karşılaştım. Halen tv ve gazete gibi bir çok sosyal mecrada aktif bulunmaktayım.

Almışmış olduğum bazı eğitimler ise aşağıdadır.

· Gold Master Trainer Pozitif Enerji Eğitmenliği

· Gold Master Trainer Bio Enerji Eğitmenliği

· Gold Master Trainer Kozmik Enerji Eğitmenliği

· MindfulnessMeditasyon Koçluğu Eğitmenliği

· Kişisel Gelişim Dersleri Eğitici Eğitmenliği

· Spirituel Danışmanlık Eğitici Eğitmeni

· Pozitif Şifa Teknikleri Eğitici Eğitmeni

· İlk Yardım Eğitici Eğitmeni

· Bilinçaltı Meditasyon Eğitici Eğitmeni

· EFT Temel ve Master, ileri Teknikler Eğitimi

· Evlilik ve İlişki Danışmanlığı

· Aile ve Sosyal Yaşam Danışmanlığı

· Aile ve ilişki Seanslarını Yönetme Teknikleri Eğitimleri

· Meditasyon Eğitmenliği

· Enerji Danışmanlığı Eğitmenliği

· 94 Farklı Enerjide Temel, Master, Gold Master Uyumlanma ve Eğitmenliği

· Usai Reiki Eğitmeni

· Karuna Reiki Eğitmeni

· Kundalin Reiki Eğitmeni

· Pozitif Enerji Çakra ve Aura Eğitmenliğİ

· NLP Master Trainer

· Acces Bars Eğitmenliği

· Astroloji Temel ve Master eğitimi

· Ho’oponopono Kendini Arıtma Yöntemi

· Denge Semineri

· Bütünsel Gelişim Seminer Programı

· Etkili iletişim ve Diksiyon Eğitimi

· Eğitimcinin Eğitimi

Yukarıda eğitmenliklerim yer almış olup uygulayıcı olduğum ve kendimi geliştirmek üzere almış olduğumum minimum 23 farklı eğitimin adı yazmamaktadır.

SEVGİ KELEŞ KİTAPLARI

1 Sevgi Ötesi Enerji2 Sarkaç

Eğitim ve Nitelikler

2 Dönem Onur Belgesi alarak ile Mezun oldu.

Atatürk Üniversitesi- Sosyal Hizmetler Bölümü

· Spiritüel danışmanlık nedir?

· Spiritüel danışmanlık etik kuralları nelerdir?

· Profesyonel danışmanlık nasıl yapılır?

· Danışan ile nasıl seans yönetimi

· Pozitif yaşamın incelikleri

· Pozitif frekansı deneyimle

· Bedensel blokelerden arınma

· Zihin blokelerinden arınma

· Yüksek pozitif enerji ile uyumlanma

· Negatiflerden korunmak için koruma çalışması

· Bolluk titreşimi yükleme

· İlişki titreşimi yükleme

· Manyetik Aura yüklemesi

· Çakralar ile denge çalışması

· Çakraların ilişik olduğu yaşam alanlarımız

· Atalardan gelen negatiflerin kesilmesi

· Kısır döngülerden arınmak için çalışma

· Sevgi Ötesi Frekans ile mekân temizleme

· Evimizle uyumlu olma eve uyumlanma

· İlişki meditasyonu

· Bolluk meditasyonu

· Beyin dalgalarımız nelerdir?

· Çevreden alınan negatiflerin bedenden temizlenmesi

· Duru göz çalışması

· Taç çakra çalışması

· Para çakrası çalışması

· Düşük frekanslarla kordon bağlarının kesilmesi

· Nefes Koçları

· Meditasyon Koçları

· Sarkaç Uygulayıcıları

· Bio Enerjistler

· Kozmik Enerjistler

· Astrologlar

· Yaşamına pozitif enerji çekmek isteyenler

· Kendisine ve çevresine bolluk frekansı yaymak isteyenler eğitimimize başvurabilir.

Hızlı Başvur

Aşağıdaki formu doldurarak hızlı başvuru yapabilirsiniz. Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.