Resim Açıklaması
Tülin Karagöz

Tarot Uzmanı, Astrolog

Biyografi

Eskişehir doğumluyum. Öğrenim hayatım daha çok kendimi keşfetme çabam ile ilerlediği için tamamladığım ya da kendime uygun olmadığını düşünerek yollarımı ayırdığım akademik süreçlerle ilerledi. 

Müzik ve felsefe hayatımın en önemli dönemeçlerini oluşturdu. Uzun süre piyano eğitimi aldıktan sonra konservatuar sınavlarını deneyimledim ancak devamında Dumlupınar Üniversitesi - Çini Seramik Cam 

Dumlupınar Üniversitesi - Pazarlama ve Reklamcılık bölümlerine kaydoldum içsel arayışım eksik kaldığı için yarıda bıraktım. Şu an Anadolu Üniversitesi - Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümüne devam etmekteyim. 

Yaklaşık 6 sene kadar kurumsal firmaların iletişim birimlerinde çalıştıktan sonra kişisel gelişim alanına duyduğum yoğun ilgi kendi özümü bulmamı sağladı. 2019 yılından bu yana bu alanda kendi vizyonumu geliştirmek adına her alanda birden fazla eğitim alarak ilerledim ve ilerlemeye devam ediyorum. Bu gelişimin parçası olmaya başladığımdan bu yana evreni bütünüyle görebiliyor, içinde bulunduğumuz dünyaya faydalı olmaya çalışıyorum. Sürdürülebilir yaşam, sokak hayvanlarına dair faaliyetler, doğa ve beşeri içeren yardımlaşmaların halkası olmayı önemsiyor ve buradan besleniyorum. 

Tarot ile yolumun kesişmesi ve sonrasında bu alana duyduğum merak beni yaklaşık 8-9 ayrı eğitim almaya teşvik etti. Bununla beraber hala araştırmalar yapmaya, eğitimler almaya devam ediyorum. Tarot sonsuz, dipsiz bir kuyudur ve kendi içinde felsefesini anlamaya çalışmak kendini anlamaya çalışmak ile aynıdır diyebiliriz.

Almış olduğum eğitimler

Temel - İleri Seviye Astroloji 

Bioenerji

Bioenerji Master

Enerjisel Davranış Uzmanlığı 

Yaşam Koçluğu

Eğitici Eğitimi 

NLP

Biyometrik Yüz Okuma ve Profil Tanımlama 

Rune

Nümeroloji

Uzmanlık Eğitimleri


  • Tarot
Resim Açıklaması
Tarot

Kartların Gücünü Keşfet

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?