Nefes Koçluğu Sertifika

Nefes Koçluğu Sertifikası

Başarılı bir nefes koçu olabilmek için tamamlanması gereken birçok gereklilik bulunmaktadır. Bu gerekliliklerden birincisi nefes koçluğunun gerçek tanımını bilmektir. Nefes koçluğu yalnızca doğru nefes alıp verme yöntemleri üzerine çalışan bir yapıya sahip değildir.

 Etkili ve deneyimli bir nefes koçluğu kursu size nefes koçluğu sisteminin tüm inceliklerini öğreten CCE akreditasyonlu bu sistemin bir parçası olmanızı sağlayan muhakkak nefes koçluğunun yalnızca fiziksel olan bilinen kısmının yanı sıra mental ve psikolojik yönleri konusunda da sizi geliştiren bir yapıya sahip olmalıdır.

Etkili bir nefes koçluğu kursuna devam ettiğiniz ve tamamladığınız takdirde siz de bir nefes koçluğu sertifikasına sahip olabilirsiniz.

Nefes koçluğu sertifikası sayesinde siz de danışanınızın yaşamını düzene sokmak için gündelik yaşamda karşılaştığı ve yönetmekte zorlandığı stres unsurları ile başa çıkmak için en temel düzeyde gündelik yaşamının bir parçası olan gitgide kısıtladığı nefes alma sürecine vermesi gereken önemi yeniden fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Böylelikle aldığı eğitimi başarı ile tamamlamış yetkin bir nefes koçu olarak sertifikalı bir şekilde danışanlarınızı en doğru biçimde yönlendirebilirsiniz.HEMEN BAŞVUR