Bioenerji Master Eğitimi

Derslerinizi canlı ve kayıttan izleyebilirsiniz.
  • Uluslarası Akredite Onaylı
  • Eğitim Süresi: 0 Ay

        Bio Enerji Temel Seviye eğitimini başarıyla tamamlayan ölçme değerlendirme sınavından geçer not alan, kendisi ve çevresine 100 saati aşkın bioenerji uygulaması yapan kursiyerlerimiz için özel olarak hazırlanmış bir programdır. 

        Bio Master eğitimi ile sizlerde Bio Enerji uygulayıcısı aktifleştirilmesi yapabilceksiniz. Gönülden enerji çalışmasını profesyonel alanda taşımayı dileyen tüm kursiyerlerimizi zengin eğitim içeriğimiz destekliyoruz. Master enerjisine geçtiğinizde enerjinizin , farkındalığınızın daha da yükseldiğini yüksek odaklanma ile daha başarılı sonuçlar aldığınızı gözlemleyeceksiniz. 

      Siz de enerji aktarmaya Bio Enerji Master ile başlangıç yapabilirsiniz. 

      Günümüzde bir çok ekol bir çok enerji çalışması olmasına rağmen bioenerji en çok talep gören enerji çeşididir. Asla kötülüğe negatife işlemez kişi pozitif enerji ile dolar. Diğer enerji çalışmalarında kişinin yaşam sürecinde tekamülündeki sınavlardan arınması gerekebilirken bioenerji içinde bulunduğunuz süreci kolaylaştırır. Pozitif kolay çabasız yaşam akışı sağlar. Sizlerde çevrenize katkı olmayı seçebilir Bioenerji Master olabilirsiniz. ,

        Eğitimimiz videolarımızla birlikte canlı yayınlarımız ve yüz yüze eğitimle zenginleştirilmiştir. Bu şekilde hem uzaktan hem birebir eğitim alma şansı yakalamış olacaksınız. Tüm kursiyerlerimizin Bioenerji Master aktifleştirilmesi tek tek eğiticimiz tarafından yapılcaktır. 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ? 

        Çünkü sizlere eğitim satmıyor bir eğitim öğretiyoruz hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması. Bio Enerji Master eğitimi süresince dilediğiniz soruda ve konuda eğiticimizle iletişim içinde kalabilceksiniz. Yüz yüze eğitimde eğiticimiz tarafından tek tek tekrar aktivasyon ve enerji çalışması yapılacak Eğitimiz standart bioenerji kalıbının çok dışındadır. Şuana kadar alınan geri bildirimler mucize ötesi sizleri de bu eğitim ile birlikte SEM AKADEMİ ailesinde görmek isteriz. Birlikte başka neler mümkün?

Temel Seviye Bio Enerji Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlerimiz

1-Bioenerji uygulama aşamaları 

2-Çakralar ve bağlı olduğu organlar 

 3-Blokajların üzerimizde oluşturduğu hastalıklar 

4-Tali çakralar 

5-Enerji yükseltme ve Enerji dengeleme 

6-21 günlük arınma çalışması 

7-Danışan ile uyum profesyonel seans yönetimi 

8-Bir başkasının bio enerjini aktifleştirme 

9-Bio enerjide eğiticilik 

 10-Enerji ve nefes egzersizleri 

11- Bioenerjide sıkça sorulan sorular 1 

12-Bioenerjide sıkça sorulan sorular 2 

13-Uygulamalı bir başkasını aktifleştirme 

 14-Uygulamalı Örnek blokaj çalışması 

 YÜZ YÜZE EĞİTİM İÇERİĞİ 

        Bio Enerji Master eğitim içeriğinin tamamı aktarılmakla birlikte tek tek tüm kursiyerlerimiz eğitici ile çalışıp enerji deneyimleyebilecek örnek seanslarla eğitiminizi pekiştireceksiniz. Grup meditasyonu ile tanışıp arınma farkındalık yolunda ilk adımı atabilceksiniz . Master olarak bir başkasını eğiticimiz ile birlikte aktifleştireceksiniz. Eğitimin 2. gününde Yüksek frekans ile bio enerji ile bütünleşeceksiniz. 

       Eğiticimiz tarafından bütün masterler sağlık uyulmamsı ve sağlık koruma kalkanı hediyesi ile eğitimimiz taçlandırılacaktır. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk,sağlık,neşe, ve pozitif geribildirim getirmesine niyet ediyoruz. Şifa olsun ve öyle oldu.

Sevgi Keleş
EFT Uzmanı ve Eğitmeni

1989 ARALIK Ankara doğdu. Meslek olarak 2. Üniversitesinde Sosyal Hizmetleri seçti. 

2018 yılına kadar  bir çok eğitimi hızla tamamladı. Ünvan olarak ;

Evlilik -İlişki Danışmanlığı ve

Bilinçaltı ve Kuantum  Dönüşüm Uzmanı olarak Ankara’da çok sayıda seans halen yapmaktadır.

 Posta Gazetesi, Business Channel Türk TV, TVB röportajları yayınlandı. Şehrin Gündemi isimli Programın konuğu oldu. İstanbul ve Ankara’da bir çok ünlü ile  seans yapmakta eğitim vermektedir.  Yapmış olduğu gönüllü özverili seanslarla, eğitimlerle bir çok kez plakete layık görülmüştür.

2019 Yılında Kendi Evlilik-İlişki Danışma ve Koçluk Akademisini kurmuştur

EFT Eğitimi ile yolları bir danışanının eşimle barıştım ama yanağımdaki tartışmadan sonra kalan ağrıyı unutmadığını söylemesi Sevgi Keleş’ İ EFT alanında yepyeni bir dünyaya çekti.

EFT eğitimlerini ve Eft eğitmenliği eğitimini tamamladıktan sonra 289 EFT senası yaptı.  Aynı danışanını davet ederek ona eft uyguladı sonuç muhteşemdi. Danışan olayı hatırlıyor ama bir his bir anlam yükleyemiyordu. Eft nin bu mucizevi dönüşüm hızını gerek yetiştirdiği koçlarda, koçluk seanslarında gerek NLP eğitimlerimde  ve seanslarında hep ekleyerek kullandı.

Duygular birikerek hayat akışımızı tıkıyor sebepsiz hırçın, mutsuz, korku dolu kalabiliyoruz. Öfkemizi yenemeyebiliyoruz. Bazen aynı olaylar farklı suretlerle hayatımıza giriyor işte tüm bunlardan hep birlikte kurtulmak mümkün.

Eft nin yaşamınızda nasıl değişiklikler kattığını görmek için bizi ulaşın.ALDIĞI EĞİTİMLER

Evlilik ve İlişki Danışmanlığı 

Aile ve ilişki Seanslarını Yönetme Teknikleri Eğitimi 

Kuantum-Bilinçaltı Düşün ve İyleştirme

Yaşam Koçluğu 

Nefes Koçluğu

EFT

NLP Master Practitoner

ACCESS BARS 

USAİ REİKİ MASTER 

PSİKOLOJİK –RUHSAL ASTROLOJİ

Ho’oponopono Kendini Arıtma Yöntemi 

Denge Semineri 

Bütünsel Gelişim Seminer Programı

Etkili iletişim ve Diksiyon 

Eğitimcinin Eğitimi


HEMEN BAŞVUR