Eğitici Eğitimi

Derslerinizi canlı ve kayıttan izleyebilirsiniz.
  • Uluslarası Akredite Onaylı
  • Eğitim Süresi: 2 Ay

 Eğitim hayat boyunca devam etmesi gereken bir olgudur. Bu olgu sadece öğrencilik yaşamında değil iş yaşamında da büyük bir gerekliliktir. Bu konuda öncelikle Eğitici Eğitimi nedir sorusu hakkında bilgilendirme yapmamız doğru olacaktır. Eğitici Eğitimi katılımcılarımıza sunum yaparken ya da eğitim vermek zorunda olduklarında bilmeleri gereken temel teknikleri öğreten bir programdır.

          Eğitici Eğitimi  eğitimimizde verilen eğitimlerden sonra özellikle kariyerlerinde eğitim vermek zorunda olan kursiyerlerimiz büyük bir ilerleme kaydetmektedir. Çünkü toplum önünde yapılan konuşmalar ya da sunumlar kursumuzu alan bireyler için artık daha kolay bir hale gelmektedir. Bunun nedeni ise derslerimizin eğitim içerikleridir.

         İyi bir sunum, bilginin, önerilerin, görüş ve yeteneklerin birleşimi, bu birleşiminde farlı profilde ki bireylere doğru bir şekilde aktarımı ile oluşur.

         Topluluk önünde konuşmak için neye ihtiyacınız var? Hayal gücü, teatral yetenek, bilgi birikimi ve en önemlisi enerji.

         Eğitici Eğitimi, iletişimi güçlendirmek, bilgi paylaşımlarında bulunmak, topluluk önünde rahatlıkla konuşabilme ve en önemlisi doğru sunum yapabilme becerisi ile birlikte özgüveninizi artıracak ve nasıl bir yol haritası izlemeniz gerektiğini aktaran bir eğitimdir. Bu eğitimi iş dünyasında var olan ve olmaya hazırlanan herkes alabilir.

          Bu eğitimi alan kişiler, sadece iş hayatlarında değil sosyal süreçlerinde de iletişim anlamında fark yaratabilirler. Neden? Önemli olan ne anlattığın değil, neyi nasıl anlattığındır da ondan.

          Eğitici Eğitimi ile kendi iş yerinizde rakiplerinizin bir tık önünde olabileceğiniz gibi sonra ki kariyer planlarınızda fark yaratıcı bir tanımlama yapabileceksiniz. Bu keyifli ve tecrübe paylaşımı ile harmanlanmış eğitimden hem keyif almanız hem de fayda sağlamanız dileğiyle.

          Aldığınız Eğitici Eğitimi sertifikası ile sahip olduğunuz sertifikasyonlarda yeterli donanıma ulaştığınızda eğitimlerini verebiliyor olacaksınız. 

Eğitici Eğitimi İçin Gereklilikler

          Eğitici Eğitimi  eğitimine katılım sağlamak isteyen bireyler için eğitim kurumumuzda pek çok avantaj bulunmaktadır. öncelikle Eğitici Eğitimi online eğitimlerimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden kurslarımıza katılım gösterebilirsiniz. Bunun için sistemimize kayıt olmak yeterlidir. Eğitim süresi boyunca derslere kaliteli şekilde katılım gösteren kursiyerlerimizin insan kaynakları ve eğitimleri konusunda kendilerini geliştirmeleri mümkündür.

          Kursumuzun eğitim sürecinin tamamlanması yapılan sınavlardan sonra netice vermektedir. sınavlar özellikle uzaktan eğitim alan kursiyerlerimiz için online şekilde yapılmaktadır. Yineleme imkânı da bulunan sınavlardan geçilmesi mevzuatlara göre sertifika almaları gereken kursiyerlerimizin büyük oranda işine yaramaktadır. Çünkü eğitim kurumumuz Eğitici Eğitimi  sertifikasını sınavları geçen her katılımcısına vermektedir. 

- Mesleğinde kendini geliştirmek isteyen kişiler, 

- Eğitim alanına yönelmek isteyen kişiler, 

- Biriktirdiği bilgi birikimini daha sağlıklı aktarmak isteyen kişiler, 

- Daha önce tamamladığı uygulayıcı olduğu konularda eğitim vermek isteyen kişiler, 

En az LİSE mezunu herkes katılabilir.

Eğitimimiz 40 saat 2 ay sürecektir. Eğitim sonunda başarılı olan kişiler ULUSLARARASI AKREDİTE Eğitici Eğitimi Sertifikası alacaktır.

 · Eğitimin faydaları

· Yüksek performanslı eğitici olmak ne demek

· Eğitimin planlanması ve içerik tasarımı

· Görsel sunum hazırlama

· Yaratıcılığımızı nasıl eğitime aktarabiliriz

· Katılımcıların yaratıcılığını nasıl ortaya çıkarabiliriz

· Eğitim sırasındaki kişisel beceri ve teknikler

· Kriz yönetimi nasıl olur

· Kriz yaratan insan tipleri

· Nasıl davranmalıyız

Devrim Ünal Saygın
Satış Uzmanı, İletişim Uzmanı, Eğitmen

Evli ve bir çocuk babası olan Devrim Ünal SAYGIN, İlk ve Orta okulu Ankara, Liseyi Van’da okuduktan sonra, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Sonrasında Yeditepe Üniversitesinde MBA programını tamamladı.  Askerliğini gönüllü komando olarak, Bolu Komando Tugayın’da doğuda operasyonlara katılarak, teğmen rütbesi ile tamamladı.

Girişimcilik serüveni başlamadan önce ; Mudo,  Kara Kuvvetleri Komutanlığı  ve Citibank gibi kurumsal ve global markalarda, 15 yıla yakın  müşteriyi yeniden kazandırma, telefonla satış, direkt /saha satış, şube satış gibi kanallarda ve farklı bölgelerde yönetimsel pozisyonlarda görev aldı.  Son 5 yıldır, uluslararası bir markanın temsilcisi olarak gayrimenkul yatırımlarının yönetimi sağlayan bir girişimci olarak ticari hayatı deneyimledi. Ardından bilişim sektöründe, satış koordinasyon ve yönetim alanlarında danışmanlık veren Saygın sektörel dergiler de yazılarda yazmaktadır. 

Bu zamana kadar ki çalışma pozisyonlarında , özellikle satış / Satış yönetimi / kişisel gelişim ve eğiticinin eğitimi konularda tecrübeye dayalı sınıf içi ve sınıf dışı paylaşımlar yapan Saygın, farklı eğitim programları ile paylaşımlarını sürdürmektedir. 

Bugüne kadar birçok konuda eğitim ve sertifikalara sahip olan Saygın’ın katılmış olduğu programlardan bazıları aşağıdaki gibidir ;


Finansal Matematik

Finansal Piyasalar ve Ekonomik Krizler

Introduction To Capital Market 

Kaotik Ortamlarda İş Yapma Modelleri

Etkili İnsanların 7 alışkanlığı – Franklin Covey Danışmanlık 

Innovation 

Eğitici Eğitimi

Satış Güçlendirme  

Yöneticilik Becerilerini Geliştirme 

Mülakat Teknikleri Eğitimi

Fraud Awareness

CRM 

Yöneticilik Eğitimi 

Satış Yönetimi

Operational Risk 

Çatışma Yönetimi

Çatışma Yönetimi ve Sorun Çözme Teknikleri

Yönetimde Motivasyon ve Performans Arttırma Yöntemleri 

Team Building 

Profesyonel Sunumlar – The Madison Consulting Group 

Satış Teknikleri

İnsan Kaynakları Yönetimi

Temel Bankacılık Eğitimi

Telefonla Satış Teknikleri 

Telefonla Satış – Satış için Telefonda Aktif Arama

Developing Management Skills


HEMEN BAŞVUR