Thetahealing®

Derslerinizi canlı ve kayıttan izleyebilirsiniz.
  • Eğitim Süresi: 1 Ay

Theta Healing yaşamınızı baştan sona değiştirecek bir felsefedir.

Hayat, negatif düşüncelerin hâkimiyetinde geçemeyecek kadar kısadır. Bu nedenden ötürü bireylerin kendilerini ve bilinçaltlarını pozitif şekle getirecek şekilde eğitmeleri gerekmektedir. Theta Healing nedir sorusuna da genel olarak insanları pozitif düşüncelere yöneltmek için çalışılan bir meditasyon çeşitidir. Fiziksel rahatlama, zihin kalibrasyonunu artırma, IQ artışı, stresi azaltma, kaygıyı ve endişeyi yok etmeye yarar. Bunun yanında güçlü yeteneklerinizi, başarılarınızı keşfetmenizi sağlayan bir metottur.

Bir tür meditasyon çalışması olarakta tanımlanması mümkün olan Theta Healing, aslında insanın enerjisini kontrol etmesini sağlamaktadır. Enerji kontrolü ise özellikle yaşadığımız çağda farklında olunmasa dahi çok gereklidir Theta Healing eğitimimize katılım sağlayan öğrencilerimiz bu alanda uzmanlaşarak Theta Healing uygulayıcısı olacak boyuta gelebilmektedir. Böylece öğrencilerimiz insanların bilinçaltlarında yer alan yararsız ya da negatif düşünceleri yok ederek onlara daha iyi bir yaşam sunabilmektedir.

Şunu bilmenizi isteriz ki; Theta healing kurucusu Vianna Stibal kanser olduktan sonra Theta Healing ile iyileşmiştir.

 

Theta Healing Faydaları

İnsanları çocukluklarından bu yana kabul etmiş oldukları ve bilinçaltına ektikleri tabular yönlendirmektedir. Bu açıdan bakıldığında Theta Healing meditasyonları bu tabuların ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Theta Healing eğitimlerimiz ismini beyin dalgalarından alınan bu sistemle iletişim kurulmasını sağlamaktadır. Böylece koçlarımız özellikle gece uyurken insanların duygularını ve düşüncelerini pozitif manada değiştirebilmektedir.

Theta Healing fiziksel olarak bir müdahale olmasa da fiziksel sonuçlar doğurmaktadır. Tedavi amaçlı olarak kullanılan bu meditasyon insanların hastalıklardan veya hastalıklı düşüncelerden uzaklaşmalarını da sağlamaktadır. Unutulmamalıdır ki hastalıkların büyük bir bölümü düşüncelerimizden kaynaklanmaktadır. Theta Healing sertifikası alan kursiyerlerimiz bu alanda sıkıntı yaşayan diğer insanlarla iletişim kurarak onlara yardımcı olabilmektedir. 

Theta Healing herkes için bir ayrıcalıktır, Kişisel gelişimde biraz daha ileri gitmek isteyen, Ebeveyn ilişkilerinde sağlıklı adımlar atmak isteyen, İş dünyasında sağlıklı ve huzurlu ortam yaratmak isteyen, Nedensiz mutsuzluk yaşayan (ki mutlaka nedeni vardır bunu kök inancınızı belirleyerek çözümleyeceksiniz), Başarı korkusu olan, Nedeni belli olmayan fiziksel sıkıntılar yaşayan, Kısaca kendi yaşamının kontrolünü eline almak isteyen ve daha ileriye gidip insanlara fayda sağlamak isteyen kişiler bu eğitime katılabilir. Kendi gelişimimizi tamamlayıp konuda uzmanlaştıktan sonra Theta Healing Uzmanı olarak bunu meslek haline getirebilirsiniz. 

Tanıtım Videosu Yüklenmemiş

HEMEN BAŞVUR