Burcum Altıntaş

Burcum  Altıntaş
Burcum Altıntaş
Nefes Koçu, Pilates ve Yoga Eğitmeni

21.05.1988 Yılında Üskürda’da dünyaya gelen Burcum Altıntaş Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil Teknolojileri Moda Tasarım okudu. Kariyer hayatının zirvesinde başarılı bir tasarımcı olan Burcum iş stresi ve duygusal ilişkisinin yarattığı negatif enerjiyle küçük bir yoga stüdyosunda kendini buldu. Evinde küçük bir odayı kendi alanı olarak hazırladı ve burada potansiyel enerjisini keşfetti. Yoga ALİANCE RYT 200 yoga eğitmenik belgesini alarak 2015 Yılında İstanbul ‘a geri dönerek Yoga Eğitmenliğine başladı. 

Dönüşüm tarihim dediği 2015 yılını meditasyon ve farkındalık ile yeniden doğuşuna kavuştu. İstanbul’da birçok yoga salonunda eğitmenlik yaparken yoganın sekiz kolundan biri olan pranayamada uzmanlaştı. Nefes Koçluğu ve Nefes Terapistliği Eğitimleri aldı. Nefes yolculuğu onu günlük yaşamındaki iletişim, iş ve duygusal konularda farkındalığını arttırdı.‘Önce kendinizi şifalandırın ’  diyen Burcum verimlilik enerjisi ve potansiyel gücünü iç dünyasına yansıttı. Kurumsal ve bireysel eğitimlerin yanı sıra grup nefes dersleri, workshoplar, seminerler sunarak bilgi ile deneyimlerini aktarmaktadır. 

Burcum Altıntaş Yaşam Atölyesi - Omsiva Yoga - Nadiom Yoga Pilates Merkezi - Bfit Kadın Sağlıklı Yaşam Merkezi ve SEM AKADEMİ İle çalışmaktadır. Birçok dernek vakıf ve belediyelerin iş birliği ile gençlere ev hanımlarına destek programları ile eğimlerine devam etmektedir. Nefes üzerine birçok sistem üzerinde çalışarak yeni nefes teknikleri geliştirmeye başlamıştır. Değişime ve gelişime açık olmak onu her zaman öğrenmeye ve öğrendiklerini paylaşmaya açmaktadır…

EĞİTİMLER

RYS 200 Yoga Alliance

IPF PİLATES EĞİTMENLİĞİ

NEFES TERAPİ

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ (HUVMAN RESOUR CES MANAK EMENT ) 

YAŞAM KOÇLUĞU

MOTİVATİON ENT SITRESS MANAGEMENT  

ETKİN YÖNETİM VE LİDERLİK ( EFFECTİVE MANAGEMET ENT LEADERSHİP )

CVI OLUŞTURMA VE MÜLAKAT TEKNİKLERİ (CREATİNG ACVİ A CVI ENT İNTERVİE TECHNİQUES )

ETKİLİ İLETİŞİM VE BEDEN DİLİ ( EFFECTİVE COMMUNİCAKİON ENT BODİ LANGUAGE )

İLERİ SATIŞ PAZARLAMA VE İKNA TEKNİKLERİ ( ADVANCED SALES MARKETİNG ENT PERSUASİON TECHNİQUES )

TAKIM ÇALIŞMASI VE PERFORMANS YÖNETİMİ ( TEAM WORK ENT PERFORMANCE MANAGEMENT ) 

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI USTA ÖĞRETİCİ KURSU


HEMEN BAŞVUR