Devrim Ünal Saygın

Devrim Ünal Saygın
Devrim Ünal Saygın
Satış Uzmanı, İletişim Uzmanı, Eğitmen

Evli ve bir çocuk babası olan Devrim Ünal SAYGIN, İlk ve Orta okulu Ankara, Liseyi Van’da okuduktan sonra, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Sonrasında Yeditepe Üniversitesinde MBA programını tamamladı.  Askerliğini gönüllü komando olarak, Bolu Komando Tugayın’da doğuda operasyonlara katılarak, teğmen rütbesi ile tamamladı.

Girişimcilik serüveni başlamadan önce ; Mudo,  Kara Kuvvetleri Komutanlığı  ve Citibank gibi kurumsal ve global markalarda, 15 yıla yakın  müşteriyi yeniden kazandırma, telefonla satış, direkt /saha satış, şube satış gibi kanallarda ve farklı bölgelerde yönetimsel pozisyonlarda görev aldı.  Son 5 yıldır, uluslararası bir markanın temsilcisi olarak gayrimenkul yatırımlarının yönetimi sağlayan bir girişimci olarak ticari hayatı deneyimledi. Ardından bilişim sektöründe, satış koordinasyon ve yönetim alanlarında danışmanlık veren Saygın sektörel dergiler de yazılarda yazmaktadır. 

Bu zamana kadar ki çalışma pozisyonlarında , özellikle satış / Satış yönetimi / kişisel gelişim ve eğiticinin eğitimi konularda tecrübeye dayalı sınıf içi ve sınıf dışı paylaşımlar yapan Saygın, farklı eğitim programları ile paylaşımlarını sürdürmektedir. 

Bugüne kadar birçok konuda eğitim ve sertifikalara sahip olan Saygın’ın katılmış olduğu programlardan bazıları aşağıdaki gibidir ;


Finansal Matematik

Finansal Piyasalar ve Ekonomik Krizler

Introduction To Capital Market 

Kaotik Ortamlarda İş Yapma Modelleri

Etkili İnsanların 7 alışkanlığı – Franklin Covey Danışmanlık 

Innovation 

Eğitici Eğitimi

Satış Güçlendirme  

Yöneticilik Becerilerini Geliştirme 

Mülakat Teknikleri Eğitimi

Fraud Awareness

CRM 

Yöneticilik Eğitimi 

Satış Yönetimi

Operational Risk 

Çatışma Yönetimi

Çatışma Yönetimi ve Sorun Çözme Teknikleri

Yönetimde Motivasyon ve Performans Arttırma Yöntemleri 

Team Building 

Profesyonel Sunumlar – The Madison Consulting Group 

Satış Teknikleri

İnsan Kaynakları Yönetimi

Temel Bankacılık Eğitimi

Telefonla Satış Teknikleri 

Telefonla Satış – Satış için Telefonda Aktif Arama

Developing Management Skills


HEMEN BAŞVUR