Sanat Terapisi Sertifikası

Sanat Terapisi Sertifikası

Özel kurumlarda sanat terapisti olmak ve  sanat terapisti sertifikası almak ister misiniz?

S.E.M Akademi profesyonel eğitim sistemleriyle sanat terapisti eğitimleri sunuyor. Üstelik online eğitim programları ile Türkiye’nin her şehrinden katılabilirsiniz. Eğitim ve öğretim bölümü öğrencileri, mezunları veya sağlık bölümlerinde öğrenim görenler için şahane bir sertifika programı sunuluyor. Hemen katılmak için, SEM web sayfasına tıklayın.

Sanat Terapisi Kursları

Ekonomik fiyatlar ve dijital platformlardan sunulan eğitim programlarıyla, Üniversite onaylı kurum hizmetleri sunuluyor. Eğitim sonunda başarılı olan katılımcılara, Altınbaş Üniversitesi Sanat Terapisti Sertifikası veriliyor. Kurslar, 2 ay ve 80 saatlik bir eğitim programıyla sunuluyor.Kurs süresince; canlı yayın izleme veya kayıt izleme seçenekleriyle eğitim programlarına katılım sağlanabilir. Sanat terapistliğine dair tüm konu ve alanlarda eksiksiz eğitim modülleri sunuluyor.

Sanat Terapisti Nasıl Olunur?

S.E.M Akademi dijital platformlarından başvuru yaparak, kurslara katılabilirsiniz. Üniversite işbirliği ile geliştirilen eğitim programlarında, uzman terapistler ile eğitim sunuluyor. Her eğitim, online platform üzerinden tüm katılımcılara sunuluyor. Terapistlerle doğrudan iletişim olanağı ve tam donanımlı ders müfredatlarıyla sanat terapisti eğitimi alınabilir.

Online başvuru için www.e-semakademi.com.tr web sitesinden ‘’Hemen Başvur’’ seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Telefonla bilgi almak ve kurs talebi oluşturmak için 0224 234 3736 numaralı hattan erişim sağlayabilirsiniz. Kolay ve profesyonel kurum aracılığıyla sanat terapisti olmak için tek tıkla başvuru yapabilirsiniz.