İLETİŞİM NUMARASI:0224 234 37 36

İZMİR OFİS:Mansuroğlu Mah. 593/1 Sk.İnce Memed Plaza No:32 D:9, Bayraklı

BURSA OFİS:Kükürtlü Mah. Oylum Gökberk Sitesi F Blok No:17/3, Osmangazi

Astroloji İleri Seviye Eğitimi

Online Astroloji İleri Seviye Eğitimi


Uluslararası Akredite Sertifikalı 2 ay süreli 16 adet online video

Bu eğitime HEMEN BAŞVUR ! Eğitim İçeriğinde Neler Var ?

Eğitim Hakkında Merak Ettikleriniz

Temel eğitim seviyesini tamamlayarak astroloji alanında ileri seviyede uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için açılan Astroloji Uzmanlık Eğitimi, Uzman Astrolog Rezan Kiraz tarafından verilmektedir. Astroloji uzmanlık eğitiminin temel amacı; astroloji temel eğitimine katılmış bireylerin, bu eğitimde aldıkları temel bilgileri bilimsel bilgiler ile birleştirmelerini, alacakları ileri düzey eğitimde yeni öğrenilen teknikler ile profesyonel olarak birçok alanda Astroloji danışmanlığı verebilmelerini sağlamaktadır. 

Uzmanlık eğitiminde, temel bilgileri pekiştirecek gelişmiş yöntem ve teknikler vardır. Ayrıca, astrolojinin herhangi bir dalında yorum yapabilecek düzeye gelerek, o dala özgü teknikleri kullanabilmenize olanak sağlayan çalışmalarda bulunabilirsiniz. Astroloji uzmanlık eğitimi ile, Astrolojiyi sadece ilgi alanı olmaktan çıkarıp üzerinde uzmanlaşacağınız biralan haline getirebilirsiniz. Gerçek manada Astrolojik yorum yapabilecek yeterliliğe sahip olarak profesyonel hayata bir adım atabilirsiniz. Temel Astroloji bilgisiyle öğrenilen teknikler kullanılarak çıkartacağınız doğum haritası ile potansiyelinizi keşfedecek, haritanızdaki bilgileri yorumlayarak öngörülerde bulunabileceksiniz. Aldığınız eğitim sonunda yapacağınız analizlerile kendinizi ve olasılıklarınızı tanımaya yaklaşırken, çevrenizi de bu konuda aydınlatabilirsiniz. 

Astroloji Sertifikasını Nerelerde Kullanabilirim? 

Uzmanlık eğitimine katılanlar, yetenek ve tecrübesine göre, kendi yorumlama sanatını ortaya koyarak astrolojik içerikler üretebilirler. Bu alanda yaptığınız çalışmalarla yeterli düzeye geldikten sonra, gerçek anlamda işe yarayan yorumlama sanatına sahip olur, astrolog olarak anılma yetkisini kazanırsınız. Kendi alanlarında konuya hakim, bilgi ve deneyime sahip kişiler,

 . Kişisel gelişim, 

. Ruhsal gelişim, 

. Sağlık, . İlişkiler ve evlilik, 

. Çocuk gelişimi, 

. Sosyal statü, 

. Kariyer hayatı, mesleki beceriler, 

. Ekonomi alanında astrolojik bilgi verebilir. 

Astroloji Uzmanlık Eğitimini Neden SEM Akademi’denAlmalıyım? 

Bu eğitim, Astrolojiyi Türkiye’ye tanıtan ünlü Astrolog, araştırmacı, yazar Rezan Kiraz’ın tecrübeli anlatımı ve bilgileriyle Astrolojiyi içselleştirmenizi ve kendi görüşlerinizle uzman bir şekilde yorumlamanızı sağlayacaktır. Astroloji İleri Seviye Eğitimi 2 aylık bir programdır. Program sonunda başarılı olan kişilere Uluslararası Akredite olan İleri Seviye Astroloji sertifikası verilecektir. Üstelik, uluslararası geçerli sertifika ile tüm Türkiye ve uluslararası mecralarda tanınma şansına da sahip olacaksınız.

 

Kimler Katılabilir?

Astrolojide uzmanlaşma yolunda yeni bilgiler eklemek için önce temel öğrenim düzeyinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Astroloji temel seviye eğitimini tamamlayan kursiyerler, astroloji terimlerini iyice kavradıktan sonra diğer yöntemleri öğrenmek için Astroloji İleri Seviye eğitimine katılabilir. Astrolojik yöntemi anlayabilmek için, öncelikle analitik düşünme alışkanlığına, basit matematik işlemleri yapabilmeye ve genel kültür bilgisine gereksiniminiz vardır. Ayrıca, uygulamalar genellikle insanlara yönelik olduğundan, hayatı ve insanı yeterince tanımanız gerekmektedir.


Rezan Kiraz Hakkında

Rezan Kiraz

Astrolog, yazar ve araştırmacı Rezan Kiraz, 8 Nisan 1957’de Sivas Divriği’de doğdu. Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun olarak tamamlayan ünlü Astrolog, mezuniyetinin ardından kariyerini Astroloji alanında ilerletmeye karar verdi. Türkiye’de, yine Astroloji alanında önde gelen isimlerden biri olan Metin Kiraz ile evliliğinin ardından, eşi Metin Kiraz’ın da katkılarıyla birlikte, Astroloji alanında kendi yorumlama sanatını oluşturdu. 

Çeşitli ulusal basın ve yayın organlarında yaptığı çalışmalarının yanı sıra yazdığı birçok kitapla da tüm Türkiye’nin sempatisini ve sevgisini kazanan duayen astrolog ülkemizde Astrolojinin tanınmasını ve Astrolojiyi sevdirerek yaygınlaşmasını sağladı. 

Hâlihazırda Astroloji alanında birçok konferans veren, yazılı ve görsel medya kanallarında da konuşmacı olarak çalışmalarına devam eden Kiraz, Sem Akademi bünyesinde temel ve ileri seviye Astroloji eğitimleri vermektedir.

Astroloji İleri Seviye Eğitimi Ders İçeriği

  • Uyum analizleri (element, arkadaşlık, cinsellik, karakter)
  • Gelecek analizleri 
  • Ağır transitler 
  • Sosyal Planet Transitleri ve ev anlamları(büyümeler, küçülmeler, ağır krizler) 
  • Gelecek analizleri – Transit Tutulmalar
  • Tutulmalar İkincil İlerletme – Sekonder

Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Astroloji İleri Seviye Eğitimi fiyatını öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak için saniyeler içinde başvuru formunu doldurun. Eğitim Danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin.