Astroloji İleri Seviye Eğitimi

Online Astroloji İleri Seviye Eğitimi


Uluslararası Akredite Sertifikalı 2 ay süreli 46 adet online video

Bu eğitime HEMEN BAŞVUR ! Eğitim İçeriğinde Neler Var ?

Aslıhan Kozluca

1995 Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezuniyetinden sonra 15 sene kurumsal firmalarda pazarlama, iletişim ve eğitim alanlarında yöneticilik yaptı.


1998’de Marmara Üniversitesinden Pedagojik formasyon aldı. TEGV ve Çekmeköy Gönüllüleri Derneği’nde aktif görev aldı.


2010 yılından itibaren kişisel gelişim, nefes ve astroloji eğitimleri aldı. Oğuzhan Ceyhan Astroloji Akademisi İleri Astroloji Eğitimi ve Sinem Leyla Sinastri ve Psikolojik Astroloji Eğitimini tamamladı.


Milliyet Pembe Nar’da ve kendi sayfasında köşe yazarlığına devam etmekte, çeşitli Astroloji eğitimleri, bireysel Astrolojik danışmanlık ve workshoplar vermektedir.

Temel eğitim seviyesini tamamlayarak astroloji alanında ileri seviyede uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için açılan Astroloji Uzmanlık Eğitimi, Uzman Astrolog Aslıhan Kozluca tarafından verilmektedir. Astroloji uzmanlık eğitiminin temel amacı; astroloji temel eğitimine katılmış bireylerin, bu eğitimde aldıkları temel bilgileri bilimsel bilgiler ile birleştirmelerini, alacakları ileri düzey eğitimde yeni öğrenilen teknikler ile profesyonel olarak birçok alanda Astroloji danışmanlığı verebilmelerini sağlamaktadır.


Uzmanlık eğitiminde, temel bilgileri pekiştirecek gelişmiş yöntem ve teknikler vardır. Ayrıca, astrolojinin herhangi bir dalında yorum yapabilecek düzeye gelerek, o dala özgü teknikleri kullanabilmenize olanak sağlayan çalışmalarda bulunabilirsiniz. Astroloji uzmanlık eğitimi ile, Astrolojiyi sadece ilgi alanı olmaktan çıkarıp üzerinde uzmanlaşacağınız biralan haline getirebilirsiniz. Gerçek manada Astrolojik yorum yapabilecek yeterliliğe sahip olarak profesyonel hayata bir adım atabilirsiniz. Temel Astroloji bilgisiyle öğrenilen teknikler kullanılarak çıkartacağınız doğum haritası ile potansiyelinizi keşfedecek, haritanızdaki bilgileri yorumlayarak öngörülerde bulunabileceksiniz. Aldığınız eğitim sonunda yapacağınız analizlerile kendinizi ve olasılıklarınızı tanımaya yaklaşırken, çevrenizi de bu konuda aydınlatabilirsiniz.


Astroloji Sertifikasını Nerelerde Kullanabilirim ?


Uzmanlık eğitimine katılanlar, yetenek ve tecrübesine göre, kendi yorumlama sanatını ortaya koyarak astrolojik içerikler üretebilirler. Bu alanda yaptığınız çalışmalarla yeterli düzeye geldikten sonra, gerçek anlamda işe yarayan yorumlama sanatına sahip olur, astrolog olarak anılma yetkisini kazanırsınız. Kendi alanlarında konuya hakim, bilgi ve deneyime sahip kişiler,


. Kişisel gelişim,

. Ruhsal gelişim,

. Sağlık, . İlişkiler ve evlilik,

. Çocuk gelişimi,

. Sosyal statü,

. Kariyer hayatı, mesleki beceriler,

. Ekonomi alanında astrolojik bilgi verebilir.


Astroloji Uzmanlık Eğitimini Neden SEM Akademi’den Almalıyım ?


Bu eğitim, Ünlü Astrolog, araştırmacı, yazar Aslıhan Kozluca’nın tecrübeli anlatımı ve bilgileriyle Astrolojiyi içselleştirmenizi ve kendi görüşlerinizle uzman bir şekilde yorumlamanızı sağlayacaktır. Astroloji İleri Seviye Eğitimi 50 saatlik bir programdır. Program sonunda başarılı olan kişilere Uluslararası Akredite olan İleri Seviye Astroloji sertifikası verilecektir. Üstelik, uluslararası geçerli sertifika ile tüm Türkiye ve uluslararası mecralarda tanınma şansına da sahip olacaksınız.

 • 1. Transit Geçişler 1

  2. Transit Geçişler 2

  3. Tutulmalar

  4. Tutulmalar

  5. Return Haritalar/Solar Return

  6. Lunar Return

  7. Asteroidler Juno

  8. Asteroidler Vesta

  9. Asteroidler Pallas

  10. Asteroidler Ceres

  11. Dekanatlar/ Üçlü Yöneticilik 1

  12. Dekanatlar/ Üçlü Yöneticilik 2

  13. Progres

  14. Progres

  15. Solar Arc

  16. Açılar

  17. Açı Kalıpları

  18. Stelyum/Almuten

  19. Orta Noktalar

  20. Sabit Yıldızlar 1

  21. Sabit Yıldızlar 2

  22. Kompozit Harita

  23. Sinastri 1

  24. Sinastri 2

  25. Mundane Astroloji 1

  26. Mundane Astroloji 2

  27. Lilith ve Eris/ Aylık Yorum

  28. Rektifikasyon Teknikleri 1

  29. Rektifikasyon Teknikleri 2

  30. Vertex

Astrolojide uzmanlaşma yolunda yeni bilgiler eklemek için önce temel öğrenim düzeyinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Astroloji temel seviye eğitimini tamamlayan kursiyerler, astroloji terimlerini iyice kavradıktan sonra diğer yöntemleri öğrenmek için Astroloji İleri Seviye eğitimine katılabilir. Astrolojik yöntemi anlayabilmek için, öncelikle analitik düşünme alışkanlığına, basit matematik işlemleri yapabilmeye ve genel kültür bilgisine gereksiniminiz vardır. Ayrıca, uygulamalar genellikle insanlara yönelik olduğundan, hayatı ve insanı yeterince tanımanız gerekmektedir.

Diğer Eğitimlerimiz