Eğitmen Sevgi Keleş


Sevgi Keleş
EFT Uzmanı ve Eğitmeni

1989 yılında Ankara’da doğdu. Meslek olarak 2. üniversitesinde Sosyal Hizmetleri seçti. 2018 yılına kadar birçok eğitimi hızla tamamladı. Evlilik-İlişki Danışmanı ve Bilinçaltı ve Kuantum Dönüşüm Uzmanı olarak Ankara’da halen çok sayıda seans yapmaktadır.

Posta Gazetesi, Business Channel Türk TV, TV8’de röportajları yayınlandı. Şehrin Gündemi isimli programın konuğu oldu. İstanbul ve Ankara’da birçok ünlü ile seans yapmakta ve eğitim vermektedir. Yapmış olduğu gönüllü seanslarla ve eğitimlerle birçok kez plakete layık görülmüştür.

2019 yılında kendi Evlilik-İlişki Danışma ve Koçluk Akademisini kurmuştur. Bir danışanının “Eşimle barıştım ama tartışmadan sonra yanağımda kalan ağrıyı unutmadım.” Söylemi sonra Sevgi Keleş’i EFT alanında yepyeni bir dünyaya çekti.

EFT eğitimlerini ve EFT Eğitmenliği eğitimini tamamladıktan sonra 289 EFT seansı yaptı. Aynı danışanını davet ederek ona EFT uyguladı sonuç muhteşemdi. Danışan olayı hatırlıyor ama bir his, bir anlam yükleyemiyordu. EFT’nin bu mucizevi dönüşüm hızını gerek yetiştirdiği koçlarda, koçluk seanslarında gerek NLP eğitimlerinde ve seanslarında hep ekleyerek kullandı.


Aldığı Eğitim ve Sertifikalar

. Evlilik ve İlişki Danışmanlığı

. Aile ve ilişki Seanslarını Yönetme Teknikleri Eğitimi

. Kuantum-Bilinçaltı Düşün ve İyileştirme

. Yaşam Koçluğu

. Nefes Koçluğu

. EFT

. NLP Master Practitoner

. Access Bars

. Usai Reiki Master

. Psikolojik–Ruhsal Astroloji

. Ho’oponopono Kendini Arıtma Yöntemi

. Denge Semineri

. Bütünsel Gelişim Seminer Programı

. Etkili İletişim ve Diksiyon

. Eğitimcinin Eğitimi