Bioenerji eğitimi

Bioenerji Sertifikası 

Bioenerji Sertifikası, uzman bir bioenerji uygulayıcısı olmak için merkezimizdeki bioenerji eğitimlerine katılarak edinebileceğiniz bir sertifikadır. Bioenerji evrende ve her insanın içinde var olduğu kabul edilen bir enerji türüdür. Bu nedenle her insanda bioenerji ortaya çıkarabilme kapasitesi bulunmaktadır. Enerjiyi açığa çıkarmak içinse çalışmaların nasıl yapılacağına dair temel bir bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Merkezimizden edineceğiniz bu teknik bilgiler ve iradeniz ile bioenerjiyi açığa çıkarmayı öğrenebilir ve "bioenerji uzmanı" olabilirsiniz. 

Bioenerji Eğitimine Katılabilecek Kişiler

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi bioenerji her insanda yaradılışın bir sonucu olarak var olan ve açığa çıkarılmayı bekleyen bir enerji türüdür. Bu nedenle Bioenerji Eğitim Sertifikası sahibi olmak ve bioenerji uzmanı olarak nitelendirilebilmek için öngörülmüş bir şart bulunmamaktadır. Bozulmuş enerji akışını dengelemek ve içindeki enerjiyi akışa çıkarmak isteyen herkes tarafından tercih edilebilecek bir eğitim programıdır. Program ile bioenerji dengelemesini sağlayarak potansiyelinizi performansa dönüştürebilir, sağlıklı ve mutlu bireyler olabilirsiniz. 

Bioenerji eğitimine herkes katılabilse de, bu programın bazı meslek grupları tarafından daha sık tercih edildiğini söylemek gerekmektedir. Bu kapsamda bioenerji eğitimine en sık rağbet eden meslek grupları şu şekilde sıralanabilmektedir:

Tıp Doktorları

Sağlık Görevlileri

Fizik Tedavi Uzmanları

Psikologlar

Yaşam Koçları

Diyetisyenler 

Güzellik Uzmanları 

Hipnotisyenler

Sertifikalı Bioenerji Eğitimi İçeriği

Bioenerji sertifika programı kapsamında bioenerji uzmanı olmak için ihtiyacınız olacak tüm bilgiler tarafınıza verilmektedir. Bu kapsamda bioenerji hakkında detaylı bilgi sahibi olacağınız söylenebilmektedir. Merkezimizde tüm bu eğitimler uluslararası standartlara uygun şekilde ve detaylı olarak sunulmaktadır. Program sonunda uygulamaları profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan teknik ve temel bilgileri edinmiş olacaksınız. Bu kapsamda eğitim içeriği temel olarak şu şekilde sıralanabilmektedir:

Bioenerji Nedir?

Bioenerji Nasıl Uygulanır?

Bioenerji Nasıl Dengelenir?

Bioenerji Uzmanı Olmak

Yaşam Dengesi Nedir? Bozulursa Ne Olur?

Bioenerji Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Aura Nedir*

Aura Nasıl Genişletilir?

Çakralar Nasıl Dengelenir?

Meditasyon Çeşitleri ve Uygulamaları 

Bioenerji Seansları Nasıl Yapılır?

Bioenerji Uyumlama Çalışmaları Nasıl Yapılır?

Uzağa Bioenerji Nasıl Gönderilir?

Pozitif Enerji Nasıl Korunur?

Negatif Enerji Nasıl Kesilir?

Bioenerji Sertifikası Kullanım Alanları

Bioenerji sertifikası ne işe yarar diye düşünenler için genel bir bilgilendirme yapmak gerekirse bioenerji uzmanlığı sertifikası edindiğinizde, bioenerji uygulayıcısı / uzmanı olarak nitelendirilirsiniz. Bioenerji uygulamaları, hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak pek çok açıdan faydası olan uygulamalardır. Bu nedenle bioenerji alanında profesyonel bir kariyer düşünmeyen pek çok kişi tarafından da eğitimlere katılım sağlanmaktadır. Edinmiş olduğunuz bilgiler ile yalnızca kendinize ve çevrenize uygulama yapmayı tercih edebilirsiniz.

Bununla birlikte bu konuda profesyonel bir kariyer de yapabilmeniz mümkündür. Merkezimizde almış olduğunuz eğitimler sonucunda tarafınıza verilen sertifika ile bioenerji uygulayıcısı olabilmeniz mümkündür. Uzman kimliğinizle bu konuda seminer ve konferans çalışmaları yapabilir veya danışmanlık hizmeti verebilirsiniz.

Bioenerji Seansları Ne İşe Yarar?

Bioenerjinin açığa çıkarılması ve dengelenmesi, kişiye fiziki ve manevi pek çok fayda sağlamaktadır. Bu kapsamda bioenerji seansının sağladığı en önemli faydalar şu şekilde sıralanabilmektedir:

Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olmaktadır.

Modern tıp teknikleri ile birlikte kullanıldığında kronik yorgunluk, epilepsi, MS gibi pek çok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir.

Ağrıların giderilmesini sağlamaktadır.

Bozulan fonksiyonların düzenlenmesine yardımcı olmaktadır.

Vücudun dengelenmesini sağlamaktadır.

Metabolizmayı hızlandırmaktadır.

Kişinin ruhsal durumunu düzeltmektedir. 

Tüm bu faydaları görebilmeniz ve bioenerji alanında uzmanlaşmanız için merkezimizdeki eğitimlere katılarak Bioenerji Sertifikası edinebilirsiniz.  Blog Katgeorileri

  • Eğitimlerimiz
  • masal terapisi

Yakın Zamanda Gönderilenler

Yoga Eğitmenliği Kursu

06/03/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Yoga eğitmenlik Eğitimi

04/02/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Nlp Nedir Faydaları

04/11/2021 / Eğitimlerimiz

Detaylar

. 2019-11-07 14:15:42.533

Yaşam Koçluğu Eğitim Şartı

Ramazan Korkmaz . 2021-10-29 22:52:15.023

Yoga Eğitmeni Sertifikası

Selin SenkÜr . 2020-07-08 02:05:32.273

İlişki koçluğu eğitimi

Salim Çavdar . 2021-09-30 13:10:40.603

P4C Eğitimi

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?