Makyaj Eğitimi Kursları

MakyajEğitimi Kursları

Makyaj eğitimi kursları ilemakyaj konusunda profesyonel eğitim almanızı sağlamakta ve hem kendinizin hemde çevrenizin bu eğitimdenfayda sağlayabilmesine imkan vermekteyiz. Kurslarımıza katıldığınızdakurs bitiminde size sertifika vermekteyiz. Makyajtekniklerini, makyaj hilelerini, hangi makyaj malzemesini nasıl kullanmanız gerektiğini hem teorik hem de uygulamalı olarak öğrenmenizi sağlayan makyajeğitimleri vermekteyiz.

Makyaj Eğitimi Kurslarının İçeriği

Makyaj eğitimi kapsamındatemel makyaj tekniklerini, makyaj trendlerini, kaş ve kirpik şekillendirmetekniklerini size aktarmaktayız. Kaş ve kirpik boyama işlemlerini nasılyapmanız gerektiğinin yanı sıra yüzünüzde gizlemek istediğiniz kusurları makyajile nasıl kapatacağınızı da eğitimlerimiz kapsamında size öğretmekteyiz. Temel makyaj tekniklerini daha iyikavrayabilmeniz ve her yüz tipine göre uygun teknikleri belirleyebilmeniz içinyüz anatomisi, renk bilgisi, ışık bilgisi, kamuflaj makyajı, aydınlatma vegölgelendirme teknikleri hakkındada bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Makyaj eğitimlerimizin programiçeriklerini de bu kapsamda belirlemekteyiz.

Makyaj Eğitimi KurslarınınKazandırdıkları

Makyajeğitimlerimizi başarı ile bitirip uyguladığımız sınavdan geçenkatılımcılarımıza makyajeğitimi sertifikası vermekteyiz. Bu sertifikalar uluslararasıalanda geçerliliği olan sertifikalar oldukları için katılımcılarımız hemTürkiye’de hem de dünyada bu sertifikalar ile kendilerine yeni iş alanlarıyaratabilmektedirler. Makyaj eğitimi kursları kapsamındaverdiğimiz eğitimler sonrasında makyaj eğitiminiz ile kendinize yeni bir iş imkanı yaratabilirsiniz. Bu sertifikayı CV’nize ekleyerekiş başvurusu yapabileceğiniz gibi kendi makyaj stüdyonuzu da kurabilirsiniz.


Blog Katgeorileri

  • Eğitimlerimiz
  • masal terapisi

Yakın Zamanda Gönderilenler

Yoga Eğitmenliği Kursu

06/03/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Yoga eğitmenlik Eğitimi

04/02/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Nlp Nedir Faydaları

04/11/2021 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Selin SenkÜr . 2021-10-20 09:15:42.773

Yüz Yogası Sertifikası Nasıl Alınır?

Oguz Sahin . 2021-03-11 15:43:28.527

Makyaj Eğitimi Kursları

Gamze Erhan . 2019-11-07 14:19:55.463

NLP Eğitimi Ne İşe Yarar?

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?