Sanat Terapisi Eğitimi

Sanat terapisti olmak isteyenler için MEB onaylı S.E.M Akademi, Haliç Üniversitesi iş birliğinde faaliyet gösteriyor. 2008 yılından bu yana Bursa eğitim ve sertifika merkezi olarak hizmet veren firma, sanat terapisi eğitin ile online eğitim sunuyor.

Her biri alanında uzman kadro, profesyonel eğitimler ve mesleki donanımlar ile sanat terapistliği fırsatı sunuluyor.

Sanat Terapisi Sertifika Programı

Online eğitim programları ile uzaktan eğitim olanakları sunan S.E.M Akademi, sanatın farklı alanlarında kullanılan terapi yöntemleri ile terapist adaylarına eğitim ve sertifika sunuyor. Resim ve müzik terapisi, görsel sanatlar terapisi, heykel ve bibliyo terapi, drama ve şiir terapisi gibi farklı terapi teknikleriyle eğitim seçenekleri sunuluyor.

Sanat terapisi kursu, çevrim içi sistem üzerinden sunuluyor. Programı tamamlayan ve kurs sonunda sınavlarda başarılı olan katılımcılara, MEB onaylı sertifika sunuluyor. Sanat terapisti olmak isteyenler için online fırsatlar ile ekonomik fiyatlar sunuluyor.

Sanat Terapisi Eğitim Seçenekleri

Sanatla tedavi ve sanatla terapi yapmak, koçluk veya danışmanlık yapmak isteyenler için sertifika programları, teknik kadro ile sunuluyor. Sanat terapisi eğitimi fiyatları, S.E.M Akademi ile online avantaj fırsatı sunuyor. Üstelik Türkiye’nin her şehrinden katılım olanağı ve canlı yayın seçenekleri ile donanımlı eğitim paketleri sağlanıyor.

Sanat Terapisi online eğitim fırsatları ve sertifikasyon programlarından yararlanmak için Canlı destek hattınından yardım alabilir ve sertifikanızı alarak, terapistliğe hemen başlayın.Blog Katgeorileri

  • Eğitimlerimiz
  • masal terapisi

Yakın Zamanda Gönderilenler

Yoga Eğitmenliği Kursu

06/03/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Yoga eğitmenlik Eğitimi

04/02/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Nlp Nedir Faydaları

04/11/2021 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Esat Yolgeçer . 10/20/23

Diksiyon Eğitmenliği Kursu

. 2019-11-04 16:41:43.553

NLP Uzmanlığı Sertifikası

. 2019-11-07 14:09:00.387

Nefes Koçluğu Eğitimi

. 2021-10-11 00:41:44.780

Miksoloji Eğitimi

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?