Sarkaç Kullanma Eğitimi

Sarkaç Kullanma Eğitimi

Sarkaç kullanma eğitimi ile Reiki kanallarının kullanımı öğrenilmekte ve sarkaçlar üzerinden bu kanalların açılmasının teknik kısmına ilişkin bilgilendirme yapılmaktadır. Bu sayede sarkaçların insan enerjisi ile uyumlu programlanması sağlanmış olur.

Sarkaç kullanma eğitimi alan kişilerin hem kendileri için hem de çevredeki kişiler için sarkaç programlaması yapmaları mümkün olmaktadır. Eğitim içeriğinde verilen önemli teknik bilgiler ile bu programlamalardan tedavi planlamaları da oluşturulmaktadır.

Sarkaç kullanma eğitimi içeriğinde sarkaçlar üzerine numaraların yazılması ile programlama sağlanmaktadır. Evet ya da hayır kodlaması yapılarak sarkaç üzerinden yatay ya da dikey salınımlar yorumlanmaktadır.  

Sarkaç Ne İşe Yarar?

Sarkaç çalışması öncelikli olarak çakra kontrolünün sağlanması için yapılmaktadır. Bir çakranın açık ya da kapalı olduğunun öğrenilmesi için sarkaç kullanılmakta ve sonrasında gerekli tedaviler planlanmaktadır.

Sarkaç salınımı ile vücudun hangi bölgesinde hastalıklar olduğu tespit edilebilmektedir. Vücudun üzerinden yapılan salınım sayesinde tespit edilemeyen hastalıklar da kolay bir biçimde tespit edilmektedir.

Sarkaç Hangi Taşlardan ve Madenlerden Seçilir?

Sarkaç kullanım alanları ile beraber sarkacın hangi taştan seçileceği de belirlenmektedir. Her durum için yapılacak seçimlerin Kuvars ailesi olarak bilinen aileden seçilmesi gerekmektedir.

Kuvars ailesi; pirinç, metal, cam, tahta olarak seçim yapılacak taşları oluşturmaktadır. Sarkaç kullanma eğitimi kapsamında bu taşların neden tercih edildiği gibi konulara da detaylı bir biçimde değinilerek, etkili bir eğitim içeriği sunulmaktadır. 


Blog Katgeorileri

  • Eğitimlerimiz
  • masal terapisi

Yakın Zamanda Gönderilenler

Yoga Eğitmenliği Kursu

06/03/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Yoga eğitmenlik Eğitimi

04/02/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Nlp Nedir Faydaları

04/11/2021 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Fatos Kilinç . 2020-11-25 16:40:35.310

Pandemi Döneminde Online Eğitim

. 2019-11-04 16:31:58.557

Robotik Kodlama Eğitimi

Aysegül Keçeli . 2019-11-04 18:21:35.037

NLP Eğitimi Nereden Alınır

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?