Hemen Başvur

Radyestezi Sarkaç Eğitimi

Radyestezi Sarkaç Eğitimi

Radyestezi sarkaç eğitimi kapsamında dowsing ismi ile bilinen radyestezi ile enerjileri ölçüp, dönüştürüp, sorularınıza cevap almanızı sağlamaktayız. Enerji frekanslarının titreşimi ile ilgili olan bir konu olduğu için radyestezi esasında bir hurafe değildir. Dolayısı ile bunu doğru şekilde nasıl yapabileceğinizi kapsamlı bir eğitim ile size aktarmakta ve sertifika vererek de size yeni bir iş kolu yaratmaktayız.

Radyestezi Sarkaç Eğitiminin Kapsamı

Radyestezi eğitimi nedir sorusuna cevap vermek gerekir ise; ışınım duyarlılığını tespit etme anlamına gelen radyestezi ilminden nasıl yararlanılacağının öğrenildiği bir eğitim çeşidimizdir. Sarkaç, çatal, çubuk gibi aletler yardımı ile yeryüzündeki maddelerin yaydıkları enerji ışınımları bulunabilmektedir. Kullanılan bu araçlar ile canlı veya cansız nesneler etrafındaki enerji düşünce gücü ile beraber ölçülmektedir. Ölçüler enerjiler dönüştürülmekte ve yaşam bu şekilde daha sağlıklı hale getirilebilirken aynı zamanda farkındalık düzeyi de daha yüksek olmaktadır. Radyestezi sarkaç eğitimi kapsamında bu enerjiyi nasıl kullanabileceğinizi ve dönüştürebileceğinizi size hem uygulamalı hem de teorik eğitim ile göstermekteyiz.

Radyestezi Sarkaç Eğitimi Sertifikası

Radyestezi sarkaç eğitimi verdikten sonra eğitim kapsamında anlattıklarımıza yönelik bir sınav yapmaktayız ve bu sınavdan da geçmeniz durumunda size sertifika vermekteyiz. Radyestezi sarkaç eğitimi kapsamında aldığınız sertifika ile isterseniz siz de radyestezi sarkaç eğitimi vermeye başlayabilirsiniz. Kendi hayatınızı birçok yönden kolaylaştırabileceğiniz gibi farklı hayatları da kolaylaştırmak için bunu iş olarak yapabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Benzer Blog Yazıları

Hızlı Başvur

Aşağıdaki formu doldurarak hızlı başvuru yapabilirsiniz. Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.