Resim

Eğitim Özeti

İlişkilerinizde artık başarısızlıklara tahammülünüz yoksa sinastri astrolojisinden yararlanabilirsiniz. Bu eğitimle sevgilinizle olan uyumunuzu görebilir ve yaşadığınız sorunların altında yatan nedenlere ulaşabilirsiniz. E-SEM Akademi sayesinde tüm ilişkilerinizde başarıyı yakalayabilirsiniz. 

15
TOPLAM MODÜL
50
SAATLİK EĞİTİM
Uluslararası Akredite Sertifikalı
Canlı Yayınlar

Sinastri Astrolojisi Eğitimi Nedir?

Sinastri astrolojisi eğitimi ile doğum haritalarının nasıl karşılaştırılacağı öğretilir. Sinastri, doğum haritalarının karşılaştırılması manasına gelir. Bu karşılaştırma sayesinde iki kişinin birbirlerinin hayatlarında ne denli etkili olduğu anlaşılır.

 

Sinastri astrolojisi, geçmiş yıllardan beri uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemin kullanılabilmesi için doğum haritalarının oluşturulması ve karşılaştırılması gerekir. Doğum zamanı, tarihi ve yerinden yola çıkılarak haritalar oluşturulur. Haritalar, sadece aşk ilişkilerinde değil ebeveyn ve iş ilişkilerinde de kullanılır.

 

Doğum haritasında gezegenlerin dizilimi, evlerin durumu, gezegenlerin açısal analizi gibi yöntemlerle sinastri astrolojisi uygulanır.


Sinastri Astrolojisi Eğitimi Faydaları Nelerdir?


E-SEM Akademi olarak eğitimlerimizle hayatınızı güzelleştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyoruz. Bu eğitim sayesinde ilişkilerinizde yaşadığınız problemleri çözebilirsiniz. Aynı zamanda eşinizin, çocuğunuzun haritasının sizi nasıl etkilediğini öğrenebilirsiniz. Bu sayede doğru çözüm yollarını uygulamak ve geliştirmek daha kolay hale gelir.

 

Sinastri astrolojisi eğitimi faydaları; çevrenizle daha olumlu ilişkiler kurmanıza yardımcı olması, sorunların altında yatan nedenleri bulmasıdır.


Sinastri Astrolojisi Eğitimi Nerelerde Kullanılır?


Sinastri astrolojisi eğitimi kullanımı ile çiftlere danışmanlık verebilirsiniz. Aile danışmanları, psikologlar ve çeşitli meslek grupları bu eğitimden istifade edebilir. Temel astroloji eğitimi ve bağlantılı diğer eğitimlere de katılarak danışmanlık alternatiflerini çoğaltabilirsiniz.

Sinastri astrolojisinde haritalar üst üste konulur. Bu sayede aradaki çekim, kimya fark edilir. Doğum haritalarının doğru yorumlanması sayesinde ilişkilerde başarıya ulaşmak daha kolay olur. İnsanların doğumdan bu yana getirdiği farklı enerjilerden kaynaklanan özellikler, karakteristik yanlar, sinastri astrolojisi ile keşfedilir.

İlişkilerde oluşan problemlerin kökeni, doğum haritaları üzerinden keşfedilir. E-SEM Akademi tarafından düzenlenen bu eğitim sayesinde iş ilişkilerinizdeki sorunların kökenine de inebilirsiniz.

 

 Sinastri eğitimi uzmanlaşma alanı olduğundan, Astroloji temel ve ileri seviye eğitimlerinin tamamlanmış olması gereklidir. İlişki analizi yapmak, ilişkilere dair önemli zamanları hesaplayabilmek ve öngörüde bulunabilmek için astroloji tekniklerine hakim olmak önemlidir.


·       Sinastri nedir?

·       Elementler ve Nitelikler

·       Örnekler

·       Güneş

·       Ay

·       Venüs

·       Mars

·       Merkür

·       Örnek

·       Jüpiter

·       Satürn

·       Jenerasyon gezegenleri

·       Asteroidler

·       Progress Haritalar

·       Örnek

·       Vertex

·       Kompozit Haritalar

·       Örnek

·       7. Ev

·       Evlilik göstergeleri

·       Örnekler


Eğitmen

Hızlı başvuru yapabilirsiniz.
Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.

BENZER EĞİTİMLERİ İNCELE

SEM Akademi Sertifikalı Eğitim sürecinizin
başından sonuna kadar sizinle!
Tamamladığınız eğitimler sonunda alanınızda uzmanlaşmakla birlikte aynı zamanda Uluslararası Eğitim Sertifikasına sahip oluyorsunuz.
...
Astroloji Temel

Gökyüzünün Yansımalarını Yaşıyoruz!

...
Astroloji İleri Seviye

Astrolojinin en İLERİ'si

...
Numeroloji

Evrende Tesadüf Yoktur'

SEM Akademi Blog


SEM Akademi;
Bilgiyi kullanmayı değil, paylaşmayı seçtik.
Ramazan Korkmaz . 2022-03-06 21:54:20.070

Yoga Eğitmenliği Kursu

Yoga eğitmeni olabilmek için öncelikle temel yoga derslerinin alınması gerekir. Yoga konusunda ilerleme kaydedip ileri seviyeye geçildikten sonra yoga eğitmenliği kursları alınmalıdır.

Ramazan Korkmaz . 2022-02-04 23:16:21.857

Yoga eğitmenlik Eğitimi

Yoga eğitmenlik eğitimi özellikle son yıllarda ülkemiz vatandaşları tarafından sıklık ile talep edilen eğitimler arasında yer almaktadır. Yoga yapma fikrinin bile kişiyi rahatlattığının fark edilmesinin ardından

Ramazan Korkmaz . 2021-11-04 08:51:15.670

Nlp Nedir Faydaları

NLP ile iş, spor ve sanat gibi pek çok çeşitli alanda başarılı olan insanların düşünme alışkanlıklarını, davranış kalıplarını, düşünce ve inançlarını inceleyip analiz etme uygulaması yapılır. Bu sayede kişinin ihtiyacı olan durumlar su yüzüne çıkmış olur.

Ramazan Korkmaz . 2021-10-29 22:52:15.023

Yoga Eğitmeni Sertifikası

Yoga eğitmeni sertifikası, SEM Akademi internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığı başvuru yapabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek yoga eğitmenliği kurslarımız hakkında bilgi sahibi olabilir, yoga eğitimli

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?