Resim

Eğitim Özeti

Güzelleşmek için cerrahi işlemler yaptırmaya, zorlu operasyonlar geçirmeye gerek yoktur. Sadece profesyonel yüz yogası tekniklerini uygulayarak gözle görülür faydalar elde etmeniz mümkündür. E-SEM Akademi, güzelliğe giden yolda size eşlik eder. 

14
TOPLAM MODÜL
40
SAATLİK EĞİTİM
Uluslararası Akredite Sertifikalı
Üniversite onaylı Sertifika
Canlı Yayınlar
E-devlet

Yüz Yogası Eğitimi Nedir?


Yaş ilerledikçe yüzün esnekliği kaybolmaya başlar. Yüzde sarkmalar başlar, kırışıklıklar ortaya çıkar. Aynı zamanda ağrı, gerginlik ve acı gibi hisler de çeşitli nedenlerle meydana gelebilir. Yüz yogası, yüzün belli noktalarına dokunarak, ufak vuruşlarla, esnetme hareketleri ile uygulanır.

 

Yüz yogası eğitimi ile verilen egzersizlerin düzenli olarak tekrarlanması gerekir. E-SEM Akademi alanında uzman bir eğitmen eşliğinde kalıcı güzelliğe ulaşmanızı sağlar. Dersler sırasında yüz yogası hakkında hem teorik hem de pratik bilgiler verilir. Egzersizler uygulamalı olarak gösterilir.

Yüz Yogası Eğitimi Faydaları Nelerdir?


Yüz yogasının faydaları; yüzün incelmesi ve daha güzel görünmesidir. Yüzde biriken stresin giderilmesi sağlanır. Kan dolaşımı hızlandığı için yüz daha canlı ve enerjik görünür. Yüz yogası, ruhsal açıdan da size iyi gelecek dokunuşlar içerir.


Yüz Yogası Eğitimi Nerelerde Kullanılır?


Yüz yogası eğitimi kullanımı, başka kişilere yüz yogası yapmanızı sağlar. Ayrıca bu konuda derin bir bilgi birikimine ulaşarak eğitim verebilirsiniz. Yüz yogası, güzellik uzmanları tarafından mutlaka öğrenilmelidir. E-SEM Akademi’den alacağınız sertifika, bu alanda ne kadar yetkin olduğunuzun en önemli kanıtıdır.

Makyaj eğitimi gibi farklı eğitimler de alarak farklı biçimlerde danışanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Yüz yogasının dikkatli bir şekilde uygulanması önemlidir. Aksi takdirde yüze zarar verilebilir. Bu nedenle E-SEM Akademi uzmanlığına güvenmelisiniz. Yüz yogası, zahmetsiz, tehlikesiz ve acısız bir güzelleşme yöntemidir.

Bu yöntemi öğrenerek yaşınızdan daha genç görünebilir ve enerjinizle hayranlık uyandırabilirsiniz. Bunun için sadece eğitime kayıt olmanız ve derslere başlamanız yeterlidir. Sertifikalı yüz yogası eğitmeni olmak isteyenler

Yüz yogası eğitimi vermek isteyen yoga eğitmenleri

Güzellik salonlarında Yüz yogası eğitimi vermek isteyen güzellik uzmanları

Yoga eğitmeni olsun veya olmasın, yüz yogasını meslek olarak uygulamak isteyenler

Güzelliğine, bakımına ve sağlığına özen gösteren kadın/erkek herkes

Nerede Eğitim Verilebilir?

Öncelikle kendi günlük yaşantımızda

Farklı Yoga Stüdyolarında

Güzellik Salonlarında

Toplu olarak yapılan etkinliklerde

Kamplarda ve inzivalarda

Şirket toplantılarında kullanmak isteyen herkes alabilir


· Yüz Masajı Uygulama

· Yüz Yogası nedir

· Yüz Yogasının faydaları nelerdir

· Yüz Yogası İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

· Yüz Kasları ve Fonksiyonları

· Meridyenler ve Meridyenlerin Bedenimizde Etkilediği Organlar

· Yüz Yogası Egzersizleri Öğrenme ve Uygulama

· Ders sekanslama


Eğitmen

Aslı Başar
Yüz Yogası

Hızlı başvuru yapabilirsiniz.
Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.

BENZER EĞİTİMLERİ İNCELE

SEM Akademi Sertifikalı Eğitim sürecinizin
başından sonuna kadar sizinle!
Tamamladığınız eğitimler sonunda alanınızda uzmanlaşmakla birlikte aynı zamanda Uluslararası Eğitim Sertifikasına sahip oluyorsunuz.
...
Yoga Eğitmenliği

''Yoga Gençliğin Kaynağıdır''

...
Çocuk Yogası Eğitmenliği

Spor, Oyun, Eğlence ve Huzur

...
Hamak Yogası

Dinginliğin En Güzel Hali

SEM Akademi Blog


SEM Akademi;
Bilgiyi kullanmayı değil, paylaşmayı seçtik.
Ramazan Korkmaz . 2022-03-06 21:54:20.070

Yoga Eğitmenliği Kursu

Yoga eğitmeni olabilmek için öncelikle temel yoga derslerinin alınması gerekir. Yoga konusunda ilerleme kaydedip ileri seviyeye geçildikten sonra yoga eğitmenliği kursları alınmalıdır.

Ramazan Korkmaz . 2022-02-04 23:16:21.857

Yoga eğitmenlik Eğitimi

Yoga eğitmenlik eğitimi özellikle son yıllarda ülkemiz vatandaşları tarafından sıklık ile talep edilen eğitimler arasında yer almaktadır. Yoga yapma fikrinin bile kişiyi rahatlattığının fark edilmesinin ardından

Ramazan Korkmaz . 2021-11-04 08:51:15.670

Nlp Nedir Faydaları

NLP ile iş, spor ve sanat gibi pek çok çeşitli alanda başarılı olan insanların düşünme alışkanlıklarını, davranış kalıplarını, düşünce ve inançlarını inceleyip analiz etme uygulaması yapılır. Bu sayede kişinin ihtiyacı olan durumlar su yüzüne çıkmış olur.

Ramazan Korkmaz . 2021-10-29 22:52:15.023

Yoga Eğitmeni Sertifikası

Yoga eğitmeni sertifikası, SEM Akademi internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığı başvuru yapabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek yoga eğitmenliği kurslarımız hakkında bilgi sahibi olabilir, yoga eğitimli

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?