Bioenerji Master Eğitimi

Online Bioenerji Master Eğitimi


Uluslararası Akredite Sertifikalı 2 ay süreli 17 adet online video

Bu eğitime HEMEN BAŞVUR ! Eğitim İçeriğinde Neler Var ?

Sevgi Keleş

989 ARALIK Ankara doğdu. Meslek olarak 2. Üniversitesinde Sosyal Hizmetleri seçti. 

2018 yılına kadar birçok kişisel gelişim eğitimini ileri düzeyde hızla tamamladı.

            Evlilik -İlişki Danışmanlığı ve Profesyonel Koç Eğitmenliği, Pozitif Enerji ve Meditasyon ile Ankara’da çok sayıda çalışma yapmaktadır.

 Posta Gazetesi, Business Channel Türk TV, TVB röportajları yayınlandı. Şehrin Gündemi isimli Programın konuğu oldu. İstanbul ve Ankara’da birçok ünlü ile çalışma yapmaktadır. Yapmış olduğu gönüllü özverili çalışmalarla birçok kez plakete layık görülmüştür.

2019 Yılında kendi kişisel gelişim merkezini kurmuştur. Kendi ekolü olan Sevgi Ötesi Enerjiyi tanıtmıştır. Sevgi Keleş ®  2020 yılı itibariyle marka patent ve tescil işlemleri yapılmış, resmi marka olarak tanınmıştır.

 

EFT, Bio Enerji, Sarkaç Eğitim Seminerleri ile yaşamınıza pozitif katkı sağlayabilir. Kişisel gelişiminizi ilerletebilirsiniz.

Eğitim seminerlerimizin yaşamınızda nasıl pozitif değişiklikler kattığını görmek için bizi ulaşabilirsiniz.

 

 

SEVGİ KELEŞ -  EĞİTİMLERİ

Ø  Evlilik ve İlişki Danışmanlığı

Ø  Gold Master Trainer Pozitif Enerji Eğitmenliği

Ø  Eft Master Eğitmenliği

Ø  Meditasyon Eğitmenliği 

Ø  Yaşam ve Nefes Koçu Eğitmeni 

Ø  Enerji Haritası Yorumu Eğitmeni 

Ø  Enerji  Danışmanlığı Eğitmeni

Ø  Spiritüel Danışman

ü  Usai Reiki Eğitmeni

ü  Kundalin Reiki Eğitmeni

Ø  Karuna Reiki Eğitmeni

ü  Evlilik ve İlişki Danışmanlığı 

ü  Aile ve ilişki Seanslarını Yönetme Teknikleri Eğitimleri

ü  Pozitif Enerji Çakra ve Aura Eğitmenliği

ü  Yaşam Koçluğu 

ü  Nefes Koçluğu 

ü  EFT Temel ve Master, ileri Teknikler Eğitimi

ü  NLP Master Practitoner 

ü  Acces Bars

ü  Astroloji Temel ve Master eğitimi 

ü  Ho’oponopono Kendini Arıtma Yöntemi 

ü  Denge Semineri 

ü  Bütünsel Gelişim Seminer Programı 

ü  Etkili iletişim ve Diksiyon Eğitimi

ü   

ü  Eğitimcinin Eğitimi = MEB 2018 onaylıdır.

Bio Enerji Temel Seviye eğitimini başarıyla tamamlayan ölçme değerlendirme sınavından geçer not alan, kendisi ve çevresine 100 saati aşkın bioenerji uygulaması yapan kursiyerlerimiz için özel olarak hazırlanmış bir programdır.

Bio Master eğitimi ile sizlerde Bio Enerji uygulayıcısı aktifleştirilmesi yapabileceksiniz. Gönülden enerji çalışmasını profesyonel alanda taşımayı dileyen tüm kursiyerlerimizi zengin eğitim içeriğimiz destekliyoruz. Master enerjisine geçtiğinizde enerjinizin, farkındalığınızın daha da yükseldiğini yüksek odaklanma ile daha başarılı sonuçlar aldığınızı gözlemleyeceksiniz.

Sizde enerji aktarmaya, pozitif enerjiye vesile olmaya Bio Enerji Master ile başlangıç yapabilirsiniz.

Günümüzde birçok ekol birçok enerji çalışması olmasına rağmen bio enerji en çok talep gören enerji çeşididir. Asla kötülüğe negatife işlemez kişi pozitif enerji ile dolar. Diğer enerji çalışmalarında kişinin yaşam sürecinde tekâmülündeki sınavlardan arınması gerekebilirken bio enerji içinde bulunduğunuz süreci kolaylaştırır. Pozitif kolay çabasız yaşam akışı sağlar. Sizlerde çevrenize katkı olmayı seçebilir Bio Enerji Master olabilirsiniz.

Eğitimimiz videolarımızla birlikte canlı yayınlarımız ve yüz yüze eğitimle zenginleştirilmiştir. Bu şekilde hem uzaktan hem birebir eğitim alma şansı yakalamış olacaksınız. Tüm kursiyerlerimizin Bio enerji Master aktifleştirilmesi tek tek eğiticimiz tarafından yapılacaktır.

Eğitimlerimizin içeriğinde, canlı yayınlarında ve yüz yüze eğitimlerinde tıbbi çalışma, tedavi gibi yöntemler kullanılmamakta ve öğretilmemektedir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Çünkü sizlere eğitim satmıyor bir eğitim öğretiyoruz hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması. Bio Enerji Master eğitimi süresince dilediğiniz soruda ve konuda eğiticimizle iletişim içinde kalabileceksiniz. Yüz yüze eğitimde eğiticimiz tarafından tek tek tekrar aktivasyon ve enerji çalışması yapılacak. Eğitimiz standart bio enerji kalıbının çok dışındadır. Şuana kadar alınan geri bildirimler mucize sizleri de bu eğitim ile birlikte SEM AKADEMİ ailesinde görmek isteriz.


1-  Bioenerji uygulama aşamaları

2-  Çakralar ve bağlı olduğu organlar 

3-  Blokajların üzerimizde oluşturduğu hastalıklar

4-  Tali çakralar

5-  Enerji yükseltme ve Enerji dengeleme

6-  21 günlük arınma çalışması

7-  Danışan ile uyum profesyonel seans yönetimi

8-  Bir başkasının bioenerjini aktifleştirme

9-  Bio enerjide eğiticilik 

10- Enerji ve nefes egzersizleri

11- Bioenerjide sıkça sorulan sorular 1

12- Bioenerjide sıkça sorulan sorular 2

13- Uygulamalı bir başkasını aktifleştirme 

14- Uygulamalı Örnek blokaj çalışması

YÜZ YÜZE EĞİTİM İÇERİĞİ

Bio Enerji Master eğitim içeriğinin tamamı aktarılmakla birlikte tek tek tüm kursiyerlerimiz eğitici ile çalışıp enerji deneyimleyebilecek örnek seanslarla eğitiminizi pekiştireceksiniz. Grup meditasyonu ile tanışıp arınma farkındalık yolunda ilk adımı atabileceksiniz. Master olarak bir başkasını eğiticimiz ile birlikte aktifleştireceksiniz.Eğitimin 2.  gününde Yüksek frekans ile bio enerji ile bütünleşeceksiniz.

Eğiticimiz tarafından bütün masterlar yüksek enerji ile koruma kalkanı hediyesi ile eğitimimiz taçlandırılacaktır. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geribildirim getirmesine niyet ediyoruz. Katkı olsun ve öyle oldu.

Temel Seviye Bio Enerji Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlerimiz

Diğer Eğitimlerimiz