Doğum Koçluğu Uzaktan Eğitim

Doğum Koçluğu Uzaktan Eğitim

Doğumkoçluğu uzaktan eğitim programlarıkapsamında Türkiye’nin her yerinden katılım sağlanabilmektedir. Bu nedenleeğitim içerikleri de genel kitleye hitap edecek şekillerde planlanmakta olupisteğe bağlı olarak devam eğitimlerin alınması söz konusu olmaktadır.

Doğumkoçluğu eğitimi her sektörden katılıma açık bir eğitim olması nedeniyle temeleğitime katılım için herhangi bir kriter bulunmamakla beraber orta seviye ya daileri seviye eğitime geçilmesi için öncelikli olarak temel eğitimin alınmakriteri bulunmaktadır.

DoğumKoçluğu Eğitim İçerikleri Nasıldır?

Doğumkoçluğu eğitim içeriklerinde sağlık alanı üzerinden hazırlanmakta olan derslerbulunmaktadır. Doğum koçluğu sertifikası uzaktan eğitim içeriklerikapsamında sağlık alanının yanı sıra doğru nefes teknikleri ya da bebek gelişimdönemleri gibi konular da bulunmaktadır.

Doğumkoçluğu eğitimlerinde içerikler alanında uzman isimler tarafından verilmekteolup uzmanlaşma isteyenlerin de bu alanla ilgili almış oldukları eğitimlerinyanı sıra pratik bilgilerini de geliştirmeleri istenmektedir.

DoğumKoçları Nerelerde Çalışabilir?

Doğumkoçlarının çalışma alanları, doğum işlemlerinin yapıldığı tüm alanlar olarakbilinmektedir. Bunun yanı sıra doğum koçları doğrudan gebeler ile birlikteçalıştıkları için onların tercih etmiş oldukları kliniklere ya da hastaneleregitmekle beraber kendi ofislerinde de farklı eğitimleri sürdürebilmektedirler.

Doğumkoçluğu eğitimi programıkapsamında verilmekte olan eğitim içeriklerinin hem yüz yüze olarak hem deuzaktan eğitim olarak sürdürülmesi mümkün olmaktadır. Doğum koçluğu uzaktaneğitim tercih edenlerin ise farklı bölgelerden de katılım sağlamaları uygunolmaktadır.


Blog Katgeorileri

  • Eğitimlerimiz
  • masal terapisi

Yakın Zamanda Gönderilenler

Yoga Eğitmenliği Kursu

06/03/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Yoga eğitmenlik Eğitimi

04/02/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Nlp Nedir Faydaları

04/11/2021 / Eğitimlerimiz

Detaylar

. 2019-11-19 16:45:44.957

Yaşam Koçu Ne Yapar?

Kübra Sen . 2020-09-17 07:07:06.583

Masal Terapi Eğitimi Başvurusu

. 2019-11-07 14:09:00.387

Nefes Koçluğu Eğitimi

Ramazan Korkmaz . 2021-10-29 22:52:15.023

Yoga Eğitmeni Sertifikası

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?