Sağlıklı Beslenme Koçluğu Kursu

Sağlıklı Beslenme Koçluğu Kursu

Sağlıklı beslenme koçluğu kursu kapsamında; sağlık, koçluk ve beslenme konusunda gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Sağlık hedeflerinizi bir ileri noktaya taşıyabilir ve hem kendinizi geliştirebilir hem de öğrendiklerinizi başkalarına aktararak bundan kazanç sağlayabilirsiniz. Sağlıklı beslenme koçu olmak isteyenlere verdiğimiz kurs, sertifikalı bir kurs olmaktadır ve verdiğimiz sertifikalar uluslararası standartlarda olan sertifikalardır.

Sağlıklı Beslenme Koçluğu Kursunun Kapsamlı İçeriği

Sağlıklı beslenme koçluğu için verdiğimiz eğitime katıldığınızda; hem sağlıklı beslenme kapsamında tüketilebilecek besinleri hem de insan vücudunu ve metabolizmasını tanıyabilirsiniz. Beslenme ilkelerini doğru kaynaklardan öğrenebilirsiniz. Enerji ihtiyacının nasıl belirlendiğini ve enerji hesaplamalarının nasıl yapıldığını eğitimlerimizde örnekleri ile beraber görebilirsiniz. Beslenme problemleri ve bu problemlerin nasıl aşılacağı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Sağlıklı beslenme kapsamında nasıl menü planlayacağınız da eğitimlerimizin içeriğinde bulunmaktadır. Eğitimlerimiz sonrasında sağlıklı beslenme konusunda koçluk yapabilecek düzeyde bilgi sahibi olursunuz.

Sağlıklı Beslenme Koçluğu Kursu Sonrası Yeni İş İmkanları

Kursu başarı ile bitirdikten sonra sağlıklı beslenme koçluğu sertifikası tarafımızdan size gönderilmektedir. Yaşam ve beslenme koçluğunu meslek olarak edinmek istemeniz ya da bu alan ile bağlantısı olan bir meslek grubunda pozisyonunuzu yükseltmek istemeniz durumunda alabileceğiniz bir eğitimdir. Sağlıklı beslenme koçluğu kursu sonrası aldığınız sertifika ile özel okullarda, özel hastanelerde, sağlık kabinlerinde, otellerde, spa ve fitness salonlarında, diyet merkezlerinde, koçluk merkezlerinde ve özel spor merkezlerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.


Blog Katgeorileri

  • Eğitimlerimiz
  • masal terapisi

Yakın Zamanda Gönderilenler

Yoga Eğitmenliği Kursu

06/03/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Yoga eğitmenlik Eğitimi

04/02/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Nlp Nedir Faydaları

04/11/2021 / Eğitimlerimiz

Detaylar

. 2019-11-19 17:28:23.370

Masal Terapisi Uzaktan Eğitim

Gamze Erhan . 2019-11-07 14:19:55.463

NLP Eğitimi Ne İşe Yarar?

Yurdanur Bars . 2020-12-02 00:31:54.243

Dijital Pazarlama Eğitimi Nedir?

. 2020-12-17 00:57:15.853

İlişki Koçluğu Nedir?

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?