Yükleniyor ...

Duygusal Zeka Eğitiminde Drama Etkinlikleri

Duygusal Zeka Eğitiminde Drama Etkinlikleri

Duygusal zeka eğitiminde drama etkinlikleri, katılımcıların duygusal zekalarını yönetmeyi drama ile öğrendikleri etkinliklerdir. Stresi ve birçok duyguyu duygusal zeka yönetmektedir. Her yaştan ve her kesimden kişinin katılabileceği duygusal zeka eğitimlerimiz ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yaptıktan sonra drama etkinlikleri ile katılımcılarımızın bu konuda kendilerini daha üst seviyeye taşımalarını amaçlamaktayız. Eğitim sonucunda vereceğimiz başarı sertifikası ile kendilerine yeni bir kariyer inşa edebilecekleri gibi aynı zamanda duygusal zekasını keşfetmek isteyen insanlara yardımcı olabilecek bilgi ve beceriye ulaşmış da olmaktadırlar.

Duygusal Zeka Eğitiminde Drama Etkinlikleri İle Öğrenilebilecekler

Duygusal zeka eğitimi kapsamında katılımcılarımızın öncelikle duygusal zekayı doğru tanımalarını ve kendi duygusal zekalarını geliştirmeye odaklanmalarını istemekteyiz. Kendi duygusal zekalarını keşfedebilmeleri için drama etkinlikleri ile pratik yapmalarını sağlamaktayız. Kendi içlerinde yaptıkları çalışmalar sonucunda; değişim sürecinde kendilerine doğru sorular sormayı, stres ve denge ilişkisini kurabilmeyi, ulaşılabilir hedeflere yönelmeyi, gelişim ve değişim alanlarını görebilmeyi öğrenebilmektedirler. Duygusal zekanın 5 boyutunu konfor alanından çıkarak incelemeyi eğitimimize katılanlara öğretmekteyiz.

Duygusal Zeka Eğitimi Başarı Sertifikasının Yarattığı İş İmkanları

Duygusal zekayı drama etkinlikleri ile öğrettiğimiz eğitim sonrasında katılımcılara duygusal zeka eğitimi sertifikası vermekteyiz. Özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bu sertifika ile katılımcılarımız duygusal zeka keşfi konusundaki başarılarını istedikleri alanda kanıtlayabilmektedirler. Kendileri de duygusal zeka eğitiminde drama etkinlikleri yapabilecekleri eğitimler düzenleyebilmektedirler.


Blog Katgeorileri

  • Eğitimlerimiz
  • masal terapisi

Yakın Zamanda Gönderilenler

Yoga Eğitmenliği Kursu

06/03/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Yoga eğitmenlik Eğitimi

04/02/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Nlp Nedir Faydaları

04/11/2021 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Can Aktoptan . 2021-09-03 18:57:09.703

Sağlıklı Beslenme Koçluğu Kursu

Oguz Sahin . 2021-10-08 01:02:54.070

P4c Eğitimi Nereden Alınır?

Yurdanur Bars . 2021-01-09 16:42:52.310

Uzaktan Eğitim Nedir?

KÜbra Sahin . 2020-11-28 23:10:48.380

Beslenme koçluğu eğitimi

Alışveriş Sepeti

Loading...