Duygusal Zeka Eğitiminde Drama Etkinlikleri

Duygusal Zeka Eğitiminde Drama Etkinlikleri

Duygusal zeka eğitiminde drama etkinlikleri, katılımcıların duygusal zekalarını yönetmeyi drama ile öğrendikleri etkinliklerdir. Stresi ve birçok duyguyu duygusal zeka yönetmektedir. Her yaştan ve her kesimden kişinin katılabileceği duygusal zeka eğitimlerimiz ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yaptıktan sonra drama etkinlikleri ile katılımcılarımızın bu konuda kendilerini daha üst seviyeye taşımalarını amaçlamaktayız. Eğitim sonucunda vereceğimiz başarı sertifikası ile kendilerine yeni bir kariyer inşa edebilecekleri gibi aynı zamanda duygusal zekasını keşfetmek isteyen insanlara yardımcı olabilecek bilgi ve beceriye ulaşmış da olmaktadırlar.

Duygusal Zeka Eğitiminde Drama Etkinlikleri İle Öğrenilebilecekler

Duygusal zeka eğitimi kapsamında katılımcılarımızın öncelikle duygusal zekayı doğru tanımalarını ve kendi duygusal zekalarını geliştirmeye odaklanmalarını istemekteyiz. Kendi duygusal zekalarını keşfedebilmeleri için drama etkinlikleri ile pratik yapmalarını sağlamaktayız. Kendi içlerinde yaptıkları çalışmalar sonucunda; değişim sürecinde kendilerine doğru sorular sormayı, stres ve denge ilişkisini kurabilmeyi, ulaşılabilir hedeflere yönelmeyi, gelişim ve değişim alanlarını görebilmeyi öğrenebilmektedirler. Duygusal zekanın 5 boyutunu konfor alanından çıkarak incelemeyi eğitimimize katılanlara öğretmekteyiz.

Duygusal Zeka Eğitimi Başarı Sertifikasının Yarattığı İş İmkanları

Duygusal zekayı drama etkinlikleri ile öğrettiğimiz eğitim sonrasında katılımcılara duygusal zeka eğitimi sertifikası vermekteyiz. Özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bu sertifika ile katılımcılarımız duygusal zeka keşfi konusundaki başarılarını istedikleri alanda kanıtlayabilmektedirler. Kendileri de duygusal zeka eğitiminde drama etkinlikleri yapabilecekleri eğitimler düzenleyebilmektedirler.


Blog Katgeorileri

  • Eğitimlerimiz
  • masal terapisi

Yakın Zamanda Gönderilenler

Yoga Eğitmenliği Kursu

06/03/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Yoga eğitmenlik Eğitimi

04/02/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Nlp Nedir Faydaları

04/11/2021 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Selin SenkÜr . 2020-07-08 02:05:32.273

İlişki koçluğu eğitimi

Ramazan Korkmaz . 2021-11-04 08:51:15.670

Nlp Nedir Faydaları

Ramazan Korkmaz . 2022-03-06 21:54:20.070

Yoga Eğitmenliği Kursu

. 2019-11-04 16:41:43.553

NLP Uzmanlığı Sertifikası

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?