İş Hayatında Duygusal Zeka Eğitimi

İş Hayatında Duygusal Zeka Eğitimi

İş hayatında duygusal zeka eğitimi ile iş hayatınızda daha etkili iletişim kurabilmenizi, daha motive olabilmenizi, karar verme yetisine sahip olmanızı sağlamaktayız. İş hayatında duygusal zeka eğitimi aldığınızda hem istatistiki olarak iş hayatınızda 43 kat daha başarılı olursunuz hem de duygusal zeka becerinizi geliştirdiğinize yönelik bir başarı sertifikasına sahip olursunuz.

İş Hayatında Duygusal Zeka Eğitiminin İçeriği

İş yaşamında duygusal zeka eğitimimiz ile iş insanlarının kendilerini tanımalarını sağlamayı amaçlamaktayız. Eğitimlerimize katılanların duygusal farkındalık yaşamalarını sağlamaktayız. Buna yönelik olarak duygularını tanımalarını, duygularını isimlendirmelerini ve bu duyguların yarattığı etkileri tanımlayabilmelerini sağlamaktayız. Duygularının güçlerini ve sınırlarını belirleyebilmeleri, kendi değerlerini ve kapasitelerini kavrayabilmeleri için eğitim programımızda buna yönelik ilerlemekteyiz. Başarı sürtüşü, kararlılık, inisiyatif ve iyimserlik gibi iş hayatında önemli olan kavramlar üzerinde durmaktayız.

İş Hayatında Duygusal Zeka Eğitiminin Önemi

İş hayatınızda başarılı olabilmeniz, takım üyelerinizi yönetebilmeniz, mesleğinizde farkındalık yaratabilmeniz için duygusal zekaya yabancılık çekmemeniz gerekmektedir. İş hayatında duygusal zeka kavramını anlayabilmenizi sağlayarak mesleki hayatınızda başarılı olabilmeniz ve iç gücü verimliliğinizi artırabilmeniz için size bir kapı açmaktayız. İş hayatında duygusal zeka eğitimi sonrasında size bir sertifika vermekte ve kariyerinizde profesyonel olarak bu eğitimden yararlanabilmenizi sağlamaktayız. Bu eğitim sayesinde iş hayatınızda güçlü ve zayıf yönlerinizin farkında olarak ilerleyebilirsiniz. Aynı zamanda iş hayatınızda başınıza gelebilecek sorunlara karşı daha etkili alternatif çözümler üretebilirsiniz.


Blog Katgeorileri

  • Eğitimlerimiz
  • masal terapisi

Yakın Zamanda Gönderilenler

Yoga Eğitmenliği Kursu

06/03/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Yoga eğitmenlik Eğitimi

04/02/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Nlp Nedir Faydaları

04/11/2021 / Eğitimlerimiz

Detaylar

. 2019-11-19 16:41:43.807

Masal Terapisi Ne İşe Yarar?

. 2019-11-04 15:15:08.263

Robotik Kodlama Nedir

Çigdem Bursa . 2021-09-24 13:14:44.520

Bioenerji Teknikleri

Deniz Karatas . 2021-05-16 17:55:46.077

Emzirme Koçluğu Kursu

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?