Robotik Kodlama Fiyatları

Robotik Kodlama Fiyatları

Uzay teknolojilerinden elektronik sistemlere, matematik ve fen alanlarından sanatsal düşünce mekanizmalarına dek, analitik zeka gelişimi sağlayan Robotik Kodlama eğitimi, S.E.M Akademi tarafından veriliyor.

Haliç Üniversitesi ve MEB iş birliği ile hizmet veren akademi, sertifika ve eğitim merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Yaşam koçluğu, biyometrik yüz okuma, doğum koçluğu, işaret dili eğitimleri ve eğitim koçluğu gibi farklı alanlarda eğitim ve sertifika programları sunuluyor.

Robotik Kodlama ve Eğitimi Nedir?

Robotik kodlama; STEAM (Science- Fen, Technology, Engineering- Mühendislik, Mathematics) eğitim kombinasyonları kullanılarak verilen eğitim programlarıdır. Robotik Kodlama kursu, çocuk ve yetişkin bireylerin; motor kas ve sistemlerinin gelişimi içindir. Mekanizma ve elektronik sistemler üzerinde çalışmalar yaparak, algoritmik kodlama becerilerinin geliştirilmesi için verilen eğitimler bütünüdür.

Robotik kodlama online eğitim seçenekleriyle, S.E.M Akademi tarafından sunuluyor. Sayısal kombinasyonlar sisteminde zihinsel gelişim, matematiksel motivasyon, konsantrasyon ve kodlama teknikleri üzerine çeşitli eğitimler sunuluyor.

Ekonomik Sertifikasyon Hizmetleri

Bursa merkez ofisi ile tüm Türkiye’ye eğitim ve sertifikasyon programları sunan S.E.M Akademi, cazip robotik kodlama eğitim fiyatları ile faaliyet gösteriyor. Bireysel gelişim, motor kabiliyeti, analitik zeka ve mekanik yetilerin geliştirilmesi için sunulan eğlenceli eğitim yöntemleri, robotik kodlama programlarıyla sunuluyor.

Canlı destek bölümü ile kurs ve fiyatları hakkında online bilgi alabilir,  web sayfamızdan tüm eğitim programlarını ve sertifika seçeneklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.Blog Katgeorileri

  • Eğitimlerimiz
  • masal terapisi

Yakın Zamanda Gönderilenler

Yoga Eğitmenliği Kursu

06/03/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Yoga eğitmenlik Eğitimi

04/02/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Nlp Nedir Faydaları

04/11/2021 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Selin SenkÜr . 2021-10-25 17:41:42.763

Barmenlik Eğitimi Fiyatları

Kübra Sen . 2021-09-11 23:37:55.863

Doğum Koçluğu Eğitimi Fiyatları

. 2021-01-06 11:47:34.917

Sosyal Medya Uzmanlık Eğitimi

. 2019-11-04 15:15:08.263

Robotik Kodlama Nedir

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?