Yükleniyor ...

Robotik Kodlama Örnekleri

Robotik Kodlama Örnekleri

Robotik kodlama örnekleri görebileceğiniz ve nasıl robotik kodlama yapmanız gerektiğini öğrenebileceğiniz eğitim programları hazırlamaktayız. Robotun, bir mekanizmanın yerine getirmesi gereken hareketlerin söylenebilmesi için kod yazılmaktadır. Ve kullandığımız her elektronik alet birilerinin kodlama becerisi sonucunda ortaya çıkmıştır. Günlük hayatın ayrılmaz parçalarından biri olan robotik kodlamayı öğrenebilmeniz ve farklı örneklerine şahitlik edebilmeniz için robotik kodlama eğitimlerimize katılabilirsiniz. Ayrıca bu eğitimler sonucunda alacağınız sertifika ile ilerleyen zamanlarda bir iş başvurusunda veya CV’nize ekleyerek aldığınız eğitimden yararlanabilirsiniz.

Robotik Kodlamanın Tanımı

Robotik kodlama; makine ve kontrol sistemlerinin, elektronik cihazların ve uzay bilimlerinin bütününü kapsayan ve çalışabilmeleri için gerekli olan yazılım kodları ile makinelerinin iletişimlerini sağlayan kodlamaya verilen isimdir. Mekanizmaların kontrol edilebilmesi için gerekli olan kodlardır. Birçok mühendislik disiplinini bünyesinde barındıran bir bilim dalıdır ve bu bilim dalı kapsamında kodlama yapmayı örnekleri ile öğrenebilmeniz için sizi eğitim programlarımıza dahil edebilmekteyiz.

Robotik kodlama eğitimimiz kapsamında programlama dillerini, robotiğin kullanım alanlarını ve robotik kodlamanın ne olduğunu katılımcılarımıza uygulamalı ve teorik dersler ile anlatmaktayız. Robotik kodlama örnekleri vererek kodlamaya daha fazla hakim olmanızı sağlamakta ve bu alanda kendinizi geliştirmenize yardımcı olmaktayız. Robotik kodlama örnekleri ile robotik kodlama konusunda deneyim kazanmanızı ve ilerleyen zamanlarda kendi fikirleriniz ve amaçlarınız doğrultusunda kod yazabilecek tecrübeye gelebilmenizi sağlamaktayız.


Blog Katgeorileri

  • Eğitimlerimiz
  • masal terapisi

Yakın Zamanda Gönderilenler

Yoga Eğitmenliği Kursu

06/03/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Yoga eğitmenlik Eğitimi

04/02/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Nlp Nedir Faydaları

04/11/2021 / Eğitimlerimiz

Detaylar

. 2021-10-11 00:41:44.780

Miksoloji Eğitimi

Yurdanur Bars . 2020-12-14 19:12:45.117

İlişki Koçluğu Eğitimi

Çigdem Kuruoglu . 2021-08-20 13:22:52.737

Kalite Mühendisliği Sertifikası

Alışveriş Sepeti

Loading...