Yükleniyor ...

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğu Eğitimi

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğu Eğitimi

Sağlıklı yaşam ve beslenme koçluğu eğitimi, sağlıklı yaşam konusunda hem kendinizi hem çevrenizi hem de danışanlarınızı profesyonel anlamda bilgilendirebilmeniz için almanız gereken bir eğitimdir. Bu eğitim sonrasında alacağınız sertifika ile özel spor merkezleri, koçluk merkezleri gibi sağlıklı beslenme ile ilgili faaliyet gösteren alanlarda çalışmaya başlayabilirsiniz.

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğu Eğitiminin İçeriği

Sağlıklı yaşam ve beslenme koçluğu eğitimlerimiz kapsamında beslenme psikolojisi konusunda geniş bir bilgi sahibi olursunuz. Beslenmenin ilkelerini öğrenirsiniz. Enerji ihtiyacı ve enerji hesaplamalarının nasıl yapıldığını kavrarsınız. Sağlıklı yaşam kapsamında tüketilebilecek besinleri tanırsınız. Öğün planlama, metabolizma, beslenme problemleri ve menü planlama gibi konuları kapsayan bir eğitim vermekteyiz. Beslenme koçluğu olmak için uluslararası standartlarda kapsamlı bir eğitim alabilirsiniz.

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Koçluğu Eğitimi İle Kazanılanlar

Eğitimlerimizi başarı ile tamamlayıp sınavda başarılı olduğunuzda sağlıklı yaşam ve beslenme koçluğu uzmanlık yetki belgesi en kısa süre içerisinde tarafımızdan size gönderilmektedir. Bu program kapsamında herkese özel programın belirlenmesi gerektiği öğrenilebilmektedir. Her kişinin verileri doğrultusunda bir hedef belirlemenin ve bu hedefe yönelik program uygulamanın nasıl yapılacağı eğitimlerimizde anlatılmaktadır. Sağlıklı yaşam ve beslenme koçluğu eğitimi kapsamında, program hazırlarken kullanmanız gereken verileri ve bu verileri neye göre kullanmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Fiziki veriler, sağlık durumu, sağlık problemleri, aktivite seviyesi ve egzersiz sıklığı, yaşam şekli, seyahat temposu, beslenme şekli, kilo alma ve verme hızları gibi verilere nasıl yaklaşmanız gerektiğini eğitimlerimiz ile öğrenebilirsiniz.


Blog Katgeorileri

  • Eğitimlerimiz
  • masal terapisi

Yakın Zamanda Gönderilenler

Yoga Eğitmenliği Kursu

06/03/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Yoga eğitmenlik Eğitimi

04/02/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Nlp Nedir Faydaları

04/11/2021 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Selin SenkÜr . 2020-07-08 02:05:32.273

İlişki koçluğu eğitimi

. 2019-11-19 16:55:57.717

Masal Terapisi Fiyatları

Oguz Sahin . 2021-10-08 01:02:54.070

P4c Eğitimi Nereden Alınır?

. 2019-11-07 14:10:03.313

Theta Healing Fiyatları

Alışveriş Sepeti

Loading...