Hemen Başvur

Emzirme Koçluğu Sertifikası

Emzirme Koçluğu Sertifikası

Emzirme koçluğu sertifikası ile emzirme konusunda kaygıları bulunan anne adaylarına ve annelere eğitim vererek kendinize bir kariyer inşa edebilirsiniz. Türkiye’de ve uluslararası mecrada tanınırlığı kabul edilen bir sertifika vererek bu alanda daha geniş bir kitleye ulaşabilmenizi sağlamaktayız. Emzirme koçluğu eğitimimiz kapsamında annelere hem emzirme konusunda hem de mental olarak destek olabileceğiniz bir program ile hareket etmekteyiz.

Emzirme Koçluğu Eğitiminin İçeriği

Emzirme süreci henüz yeni anne olmuş ve bu konuda tecrübesi bulunmayan kişiler için zorlu olabileceğinden, emzirme koçları bu noktada devreye girmektedir. Emzirme esnasında annenin ve bebeğin konforunun sağlanabilmesi emzirme koçluğu ile mümkün olmaktadır. Emzirme koçluğu eğitimimiz kapsamında, doğumdan önce ve doğum sonrasında anne adaylarına ve annelere yardım edebilmenizi sağlayacak bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlamaktayız. Emzirme koçluğu eğitimimiz kapsamında bebeklerin memeyi algılamasını, hangi yöntemler ile doğru şekilde emzirilmesi gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Emzirme Koçluğu Sertifikasının Kazandırdıkları

Emzirme koçluğu eğitimimizi aldıktan ve başarı ile tamamladıktan sonra size uluslararası emzirme danışmanlığı sertifikası vermekteyiz. Bu sayede bebeklerinin nasıl meme tutması gerektiğini bilmeyen, sütlerinin kesildiğini düşünen, göğüs ucu uygun olmayan annelere profesyonel olarak yardımcı olabilirsiniz. Emzirme koçluğu sertifikası aldıktan sonra bu eğitime ihtiyaç duyan annelere sertifikanız ile güven sağlayarak kendinize bir iş alanı yaratabilirsiniz. Kendi işinizi kurabileceğiniz gibi uzman eğitmenlerin bir arada bulunduğu bir kurumda da çalışabilirsiniz.

Benzer Blog Yazıları

Hızlı Başvur

Aşağıdaki formu doldurarak hızlı başvuru yapabilirsiniz. Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.