Hemen Başvur

Sarkaç Kullanma Eğitimi

Sarkaç Kullanma Eğitimi

Sarkaç kullanma eğitimi ile Reiki kanallarının kullanımı öğrenilmekte ve sarkaçlar üzerinden bu kanalların açılmasının teknik kısmına ilişkin bilgilendirme yapılmaktadır. Bu sayede sarkaçların insan enerjisi ile uyumlu programlanması sağlanmış olur.

Sarkaç kullanma eğitimi alan kişilerin hem kendileri için hem de çevredeki kişiler için sarkaç programlaması yapmaları mümkün olmaktadır. Eğitim içeriğinde verilen önemli teknik bilgiler ile bu programlamalardan tedavi planlamaları da oluşturulmaktadır.

Sarkaç kullanma eğitimi içeriğinde sarkaçlar üzerine numaraların yazılması ile programlama sağlanmaktadır. Evet ya da hayır kodlaması yapılarak sarkaç üzerinden yatay ya da dikey salınımlar yorumlanmaktadır.  

Sarkaç Ne İşe Yarar?

Sarkaç çalışması öncelikli olarak çakra kontrolünün sağlanması için yapılmaktadır. Bir çakranın açık ya da kapalı olduğunun öğrenilmesi için sarkaç kullanılmakta ve sonrasında gerekli tedaviler planlanmaktadır.

Sarkaç salınımı ile vücudun hangi bölgesinde hastalıklar olduğu tespit edilebilmektedir. Vücudun üzerinden yapılan salınım sayesinde tespit edilemeyen hastalıklar da kolay bir biçimde tespit edilmektedir.

Sarkaç Hangi Taşlardan ve Madenlerden Seçilir?

Sarkaç kullanım alanları ile beraber sarkacın hangi taştan seçileceği de belirlenmektedir. Her durum için yapılacak seçimlerin Kuvars ailesi olarak bilinen aileden seçilmesi gerekmektedir.

Kuvars ailesi; pirinç, metal, cam, tahta olarak seçim yapılacak taşları oluşturmaktadır. Sarkaç kullanma eğitimi kapsamında bu taşların neden tercih edildiği gibi konulara da detaylı bir biçimde değinilerek, etkili bir eğitim içeriği sunulmaktadır. 

Benzer Blog Yazıları

Hızlı Başvur

Aşağıdaki formu doldurarak hızlı başvuru yapabilirsiniz. Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.