Hemen Başvur

Sarkaç kullanma eğitimi

Sarkaç Kullanma Eğitimi

Sarkaç kullanma eğitimi kapsamında sarkaçlar ile enerjisel olarak fark edilemeyen frekansların aktarımının nasıl sağlanacağını öğretmekteyiz. Devamlı kullandığınız bir kolye, doğal taşlardan yapılmış herhangi bir kolye, sarkaç olarak satılan cisimler ile sarkaç kullanma eğitiminde öğrendiklerinizi uygulayabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu eğitim sonucunda size bir sertifika vermekteyiz ve bu sertifika ile aldığınız eğitimden kendinize bir iş alanı da yaratabilirsiniz.

Sarkaç Kullanma Eğitimine Dahil Olabilecekler

Sarkaç kullanma sırasında sizlere standart eğitim kalıbının dışında bir eğitim vermekte ve kapsamlı bir şekilde sarkaç kullanımını öğretmekteyiz. Sarkaç kullananlar gibi yeni kullanmaya başlayacak olanlar da eğitimlerimiz sayesinde bu alanda ustalaşabilmektedirler. Sarkaç kullanma eğitimine katılmak için herhangi bir meslek grubuna mensup olmak gerekmemektedir. Ancak mesleki hayatlarına katkı sağlamak için sarkaç kullanma eğitimini öncelikli olarak tercih edebilecekler şöyledir:

·         Bioenerji uygulayıcıları

·         Çakraların önemi konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler

·         Bioenerji masterı yapanlar

·         Hayatında pozitif enerji içerisinde olmak isteyenler

·         Yaşam koçları

·         Bioenerji uygulayıcısı olmayı hedefleyenler

·         Nefes koçları

·         Psikolojik danışmanlar

Sarkaç Kullanma Eğitiminin İçeriği

Sarkaç eğitimi esnasında öncelikle eğitime katılanlara sarkacın nasıl çalıştığını anlatmaktayız. Sarkaç kullanırken dikkat etmeleri gereken noktalar, sarkacın nasıl arındırılacağı ve uyumlanacağı, kişiye özel uyumlamanın nasıl yapılacağı, çakraların dengelenmesinin ve enerjinin yükseltilmesinin nasıl olacağı, alan enerji temizliği ve ilişki analizi gibi konularda detaylı eğitim vermekteyiz. Sarkaç kullanma eğitimi kapsamında hem teorik olarak bunun nasıl yapılacağını göstermekte hem de başkası üzerinde sarkaçla çalışmanın nasıl olacağını uygulamalı olarak göstermekteyiz.

Benzer Blog Yazıları

Hızlı Başvur

Aşağıdaki formu doldurarak hızlı başvuru yapabilirsiniz. Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.