Bioenerji Eğitimi

Online Bioenerji Eğitimi


Uluslararası Akredite Sertifikalı 2 ay süreli 18 adet online video

Bu eğitime HEMEN BAŞVUR ! Eğitim İçeriğinde Neler Var ?

Sevgi Keleş

1989 yılında Ankara’da doğdu. Meslek olarak 2. üniversitesinde Sosyal Hizmetleri seçti. 2018 yılına kadar birçok eğitimi hızla tamamladı. Evlilik-İlişki Danışmanı ve Bilinçaltı ve Kuantum Dönüşüm Uzmanı olarak Ankara’da halen çok sayıda seans yapmaktadır.

Posta Gazetesi, Business Channel Türk TV, TV8’de röportajları yayınlandı. Şehrin Gündemi isimli programın konuğu oldu. İstanbul ve Ankara’da birçok ünlü ile seans yapmakta ve eğitim vermektedir. Yapmış olduğu gönüllü seanslarla ve eğitimlerle birçok kez plakete layık görülmüştür.

2019 yılında kendi Evlilik-İlişki Danışma ve Koçluk Akademisini kurmuştur. Bir danışanının “Eşimle barıştım ama tartışmadan sonra yanağımda kalan ağrıyı unutmadım.” Söylemi sonra Sevgi Keleş’i EFT alanında yepyeni bir dünyaya çekti.

EFT eğitimlerini ve EFT Eğitmenliği eğitimini tamamladıktan sonra 289 EFT seansı yaptı. Aynı danışanını davet ederek ona EFT uyguladı sonuç muhteşemdi. Danışan olayı hatırlıyor ama bir his, bir anlam yükleyemiyordu. EFT’nin bu mucizevi dönüşüm hızını gerek yetiştirdiği koçlarda, koçluk seanslarında gerek NLP eğitimlerinde ve seanslarında hep ekleyerek kullandı.


Aldığı Eğitim ve Sertifikalar

. Evlilik ve İlişki Danışmanlığı

. Aile ve ilişki Seanslarını Yönetme Teknikleri Eğitimi

. Kuantum-Bilinçaltı Düşün ve İyileştirme

. Yaşam Koçluğu

. Nefes Koçluğu

. EFT

. NLP Master Practitoner

. Access Bars

. Usai Reiki Master

. Psikolojik–Ruhsal Astroloji

. Ho’oponopono Kendini Arıtma Yöntemi

. Denge Semineri

. Bütünsel Gelişim Seminer Programı

. Etkili İletişim ve Diksiyon

. Eğitimcinin Eğitimi

    Öncelikle, Bioenerji nedir? ve Bioenerji ne işe yarar? Sorularının cevaplarını vererek başlayalım. Bioenerji “yaşam enerjisi” olarak bilinir. Bilimsel olarak saptanabilir ve özel ölçüm cihazlarıyla yaşam enerjisi ölçülebilir. Bedene Bioenerji frekanslarının gönderilmesi sayesinde, bedenin dengesini bulmasına ve sorunları aşmasına yardımcı olunur. Her insanda var olan Bioenerji aktifleştirildikten sonra yaşam boyu size pozitif enerji sağlar.


     Bioenerji, pozitif ve olumlu enerji aktarma yöntemidir. Bioenerji evrensel yaşam enerjisi yani kozmik enerjidir. Bioenerji vücutta meydana gelen bütün ağrılarda çok etkilidir.   Bioenerjist nasıl olunur? Diyorsanız, bu mucizevi eğitim ile profesyonel bir şekilde kendinize ve sevdiklerinize çalışmalar yapabilirsiniz.


 

Bioenerjinin Ne İşe Yarar?


    Günümüzde birçok ekol, birçok enerji çalışması olmasına rağmen, Bioenerji en çok talep gören enerji çeşididir. Asla kötülüğe negatife işlemez ve kişi pozitif enerji ile dolar. Diğer enerji çalışmalarında kişinin yaşam sürecinde tekamülündeki sınavlardan arınması gerekebilirken Bioenerji içinde bulunduğunuz süreci kolaylaştırır. Pozitif, kolay ve çabasız yaşam akışı sağlar.

 

Bioenerji Nasıl Uygulanır?


    Bioenerji ile kendi bedenimizi, çevremizdeki her şeyi, pozitif yaşam enerjisiyle besleyip şifalandırabilirsiniz.Bioenerji asla tıbbın yerine geçmemekle birlikte, en yaygın kullanılan alternatif enerji tekniğidir. Bioenerji, günümüzde yaygın olarak kronik tüm rahatsızlıklarda kullanılır. Her Bioenerji öğreticisinin ekolü farklı olabilir.Bizlerin sizler için sunmuş olduğu ekol, hem evrensel hem de en kapsamlı olanıdır. Bioenerjiniz aktifleştikten sonra kendinize ve çevrenize beden-ruh-zihin dengelemesi yapabilir, çakralarınızı dengeye getirebilir ve pozitif frekansı deneyimleyebilirsiniz. Siz değerli kursiyerlerimiz için eğitimimize ilişki şifalandırma ve Bioenerjiyle bolluk bereket çalışmalarının nasıl yapılacağını da ekledik. Bioenerjiyi yakinen yapabildiğiniz gibi kilometrelerce uzakta talep edecek herkese uygulayabileceksiniz. 


Bioenerji Sertifikasını Nerelerde Kullanabilirim?


    SEM Akademi’den alacağınız Bioenerji Eğitimi ve Bioenerji sertifikası ile edindiğiniz kazanım ve yeterlikler sayesinde, değerlere uygun şekilde sosyal çevrenize katkı olmayı seçebilir ya da profesyonel bir kariyere adım atarak Bioenerji uygulayıcısı olabilirsiniz. Seminer, panel, konferans çalışması yapabilir, kurum ya da bireylere konusunda danışmanlık hizmeti sağlayabilirler.


Bioenerji Eğitimini Neden SEM Akademi’den Almalıyım?


    Çünkü sonsuz başarılı olmanız için sizlere en donanımlı eğitimi vermeyi hedefledik ve tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz eğitim videolarında seans başlangıcından bitimine kadar nasıl yapıldığını deneyimleyebileceksiniz. Eğitim videolarımız, sizlerin bu sektöre profesyonel olarak adım atabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. Bioenerji Online Eğitimi süresince, eğitim hakkında dilediğiniz her şeyi eğiticimizle paylaşabilir ve düzenli olarak iletişim içinde kalabileceksiniz.


    Yüz yüze eğitimlerimizde de eğiticimiz tarafından tek tek tekrar aktivasyon ve enerji çalışması yapılacaktır. Eğitimiz standart Bioenerji kalıbının çok dışındadır. Eğitimimizde nefes tekniği, aura genişletme, meditasyon çakraların açık kapalı oluşu gibi birçok konuyu sizler için tek tek işledik. Şu ana kadar aldığımız geri bildirimler mucize ötesi, sizleri de Uluslararası Akreditasyona sahip Educert onaylı Bioenerji Kursu ile birlikte SEM Akademi ailesinde görmek isteriz. Birlikte başka neler mümkün?

 

Bioenerji Eğitim İçeriği

Bioenerji Nedir? 

Bioenerji Ne Değildir?

Bioenerji Nasıl Uygulanır? 

Bioenerji’nin Dengelenmesi, 

Bioenerji Uygulayıcısı Olmak, 

Yaşam Dengenizin Önemi ve Pozitif Frekansa Nasıl Geçeriz? 

Kendimize Nasıl Bioenerji Uygularız? 

Manyetik Alanda Bioenerji Çalışması 

Aura Nedir veNasıl Genişletilir? 

Çakra Nedir? 

 Çakraların Dengelenmesi ve Açılması,

 Meditasyon Uygulamaları, 

Nefes Teknikleri ile Beraber Arınma Egzersizleri, 

Bioenerji Seansları Nasıl Yapılır? 

Bölgesel Bioenerji Nasıl Çalışılır? 

Duygusal Blokajlara Bioenerji Çalışması, 

Geçmiş Yaşamı Çalışması, 

Bioenerji Çalışması, 

Uzağa Bioenerji Şifası Gönderilmesi, 

Pozitif Enerjiyi Koruma, 

Negatif Bağların Kesilmesi, 

Bioenerji UzmanlaşmaTeknikleri, 

Bitkilere Enerji Yollama Bitkilerin Enerjisi, 

Bilinçaltımızdaki Korku, Kaygı, Stres ve Sıkışmış Duyguları Arındırma, 

Bolluk Bereket Konusunda Olan Blokajların Kaldırılması ve Bioenerji , 

İlişki Konusunda Bioenerji ile arınma, 

Bioenerji Uygulamaları 

Ellere Bioenerji Uyumlaması (Aktive Etme), 

Enerji Egzersizleri, 

Bioenerji Seansı Uygulaması, 

Negatif Enerjilerden Korunma, 

Bulunduğumuz Yaşa Kadar Arınma İşlemi, 

Danışan ile Tanışmadan Başlayarak Nasıl Seans Yönetilir?

Bioenerji Yüz Yüze Eğitim İçeriği 

    Bioenerji eğitim içeriğinin tamamının aktarılmasıyla birlikte, eğitmenimiz ile tek tek çalışıp enerji deneyimleyebilecek ve örnek seanslarla eğitiminizi pekiştirebileceksiniz. Ayrıca grup meditasyonu ile tanışıp, arınma-farkındalık yolunda ilk adımı atabileceksiniz. Eğitimin ikinci gününde kadim öğreti olan HOOPONOPONO ile tanışıp yüksek frekansla Bioenerji ile bütünleşeceksiniz. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geri bildirim getirmesine niyet ediyoruz. 

Kimler Bioenerji Eğitimi Alabilir?

Tıp Doktorları, 

Sağlık Görevlileri, 

Fizik Tedavi Uzmanları, 

Psikologlar, 

Hipnoterapistler, 

Psikolojik Danışmanlar, 

Yaşam Koçları, 

Reiki Uygulayıcıları, 

Güzellik Uzmanları, 

Diyetisyenler, 

kendisine ve çevresine enerji aktarmak isteyenler ve 

Bioenerjiye ilgi duyan herkes bünyemizdeki Bioenerji Kursu sayesinde Bioenerji Eğitimine katılabilirler.

Diğer Eğitimlerimiz