Bioenerji Master Eğitimi

Online Bioenerji Master Eğitimi


Uluslararası Akredite Sertifikalı 2 ay süreli 14 adet online video

Bu eğitime HEMEN BAŞVUR ! Eğitim İçeriğinde Neler Var ?

Sevgi Keleş

1989 yılında Ankara’da doğdu. Meslek olarak 2. üniversitesinde Sosyal Hizmetleri seçti. 2018 yılına kadar birçok eğitimi hızla tamamladı. Evlilik-İlişki Danışmanı ve Bilinçaltı ve Kuantum Dönüşüm Uzmanı olarak Ankara’da halen çok sayıda seans yapmaktadır.

Posta Gazetesi, Business Channel Türk TV, TV8’de röportajları yayınlandı. Şehrin Gündemi isimli programın konuğu oldu. İstanbul ve Ankara’da birçok ünlü ile seans yapmakta ve eğitim vermektedir. Yapmış olduğu gönüllü seanslarla ve eğitimlerle birçok kez plakete layık görülmüştür.

2019 yılında kendi Evlilik-İlişki Danışma ve Koçluk Akademisini kurmuştur. Bir danışanının “Eşimle barıştım ama tartışmadan sonra yanağımda kalan ağrıyı unutmadım.” Söylemi sonra Sevgi Keleş’i EFT alanında yepyeni bir dünyaya çekti.

EFT eğitimlerini ve EFT Eğitmenliği eğitimini tamamladıktan sonra 289 EFT seansı yaptı. Aynı danışanını davet ederek ona EFT uyguladı sonuç muhteşemdi. Danışan olayı hatırlıyor ama bir his, bir anlam yükleyemiyordu. EFT’nin bu mucizevi dönüşüm hızını gerek yetiştirdiği koçlarda, koçluk seanslarında gerek NLP eğitimlerinde ve seanslarında hep ekleyerek kullandı.


Aldığı Eğitim ve Sertifikalar

. Evlilik ve İlişki Danışmanlığı

. Aile ve ilişki Seanslarını Yönetme Teknikleri Eğitimi

. Kuantum-Bilinçaltı Düşün ve İyileştirme

. Yaşam Koçluğu

. Nefes Koçluğu

. EFT

. NLP Master Practitoner

. Access Bars

. Usai Reiki Master

. Psikolojik–Ruhsal Astroloji

. Ho’oponopono Kendini Arıtma Yöntemi

. Denge Semineri

. Bütünsel Gelişim Seminer Programı

. Etkili İletişim ve Diksiyon

. Eğitimcinin Eğitimi

Bioenerji Nedir?  


       Günümüzde birçok ekol birçok enerji çalışması olmasına rağmen Bioenerji en çok talep gören enerji çeşididir. Asla kötülüğe negatife işlemez kişi pozitif enerji ile dolar. Diğer enerji çalışmalarında kişinin yaşam sürecinde tekamülündeki sınavlardan arınması gerekebilirken Bioenerji içinde bulunduğunuz süreci kolaylaştırır. Pozitif, kolayve çabasız yaşam akışı sağlar. Sizler de Bioenerji Master Eğitimi ile çevrenize katkı olmayı seçebilir Bioenerji Master olabilirsiniz.   


Bioenerji Master Eğitimi Ne İşe Yarar?


     Bioenerji Master ne demek? Bioenerji Master eğitimi ile sizler de Bioenerji uygulayıcısı aktifleştirilmesi yapabileceksiniz.Gönülden yaptığı enerji çalışmasını, profesyonel alana taşımayı hedefleyen tüm kursiyerlerimizi zengin eğitim içeriğimiz ile destekliyoruz. Master enerjisine geçtiğinizde enerjinizin, farkındalığınızın daha da yükseldiğini ve yüksek odaklanma ile daha başarılı sonuçlar aldığınızı gözlemleyeceksiniz. 


Bioenerji Master Nasıl Uygulanır?


    Bioenerji ile kendi bedenimizi,çevremizdeki her şeyi, pozitif yaşam enerjisiyle besleyip şifalandırabilirsiniz. Bioenerji asla tıbbın yerine geçmemekle birlikte, en yaygın kullanılan alternatif enerji tekniğidir. Bioenerji, günümüzde yaygın olarak kronik tüm rahatsızlıklarda kullanılır.


Bioenerji Master Sertifikasını Nerelerde Kullanılır?


    SEM Akademi’den alacağınız Bioenerji Master Eğitimi ve Bioenerji Master sertifikası ile edindiğiniz kazanım ve yeterlikler sayesinde, değerlere uygun şekilde sosyal çevrenize katkı olmayı seçebilir ya da profesyonel bir kariyere adım atarak Bioenerji Master uygulayıcısı olabilirsiniz. Seminer, panel, konferans çalışması yapabilir, kurum ya da bireylere konusunda danışmanlık hizmeti sağlayabilirsiniz. 

Bioenerji Master Eğitim İçeriği

1- Bioenerji Uygulama Aşamaları, 

2- Çakralar ve Bağlı Olduğu Organlar, 

3- Blokajların Üzerimizde Oluşturduğu Hastalıklar, 

4- Tali Çakralar, 

5- Enerji Yükseltme ve Enerji Dengeleme, 

6- 21 Günlük Arınma Çalışması, 

7- Danışan ile Uyum Profesyonel Seans Yönetimi, 

8- Bir Başkasının Bioenerjini Aktifleştirme, 

9- Bioenerjide Eğiticilik,

10- Enerjive Nefes Egzersizleri, 

11-Bioenerjide Sıkça Sorulan Sorular 1, 

12- Bioenerjide Sıkça Sorulan Sorular 2, 

13- Uygulamalı Bir Başkasını Aktifleştirme, 

 14- Uygulamalı Örnek Blokaj Çalışması, 

 Yüz Yüze Eğitim İçeriği 

       Bioenerji Master eğitim içeriğinin tamamı aktarılmakla birlikte, tüm kursiyerlerimiz eğitici ile tek tek çalışıp enerji deneyimleyecek ve örnek seanslarla eğitiminizi pekiştireceksiniz. Grup meditasyonu ile tanışıp arınma farkındalık yolunda ilk adımı atabileceksiniz. Master olarak bir başkasını eğiticimiz ile birlikte aktifleştirebileceksiniz. Eğitimin ikinci gününde yüksek frekans ile Bioenerji ile bütünleşeceksiniz. 

      Eğiticimiz tarafından bütün Masterlera yapılacak olan sağlık uyumlaması ve sağlık koruma kalkanı hediyesi ile eğitimimiz taçlanacaktır.Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geri bildirim getirmesini diliyoruz. 

Kimler Bioenerji Master Eğitimini Alabilir?

    Bioenerji Master Eğitimi, Bioenerji Temel Seviye eğitimini başarıyla tamamlayan, ölçme değerlendirme sınavından geçer not alan ve hem kendisi hem de çevresine 40 saati aşkın Bioenerji uygulaması yapan kursiyerlerimiz için özel olarak hazırlanmış bir eğitim programıdır. 

Diğer Eğitimlerimiz