Doğum Koçluğu İş İmkanları

Doğum Koçluğu İş İmkanları

Doğum koçluğu iş imkanları özellikle son yıllarda artış göstermektedir ve doğum koçluğu da daha popüler hale gelmiştir. Doğum koçluğu için sertifika programımıza katılanların hem kendi gelişimlerine hem de kariyerlerine katkı sağlayacak olan sertifikalarını teslim ettiğimizde, doğum sürecini yönetebilecek beceride doğum koçları haline gelmektedirler. Bir anne adayının hamilelik ve doğum sürecindeki olayları ve duygu durumlarını çözümleyebilecek yeterlilikte olmalarını amaçladığımız sertifika programlarımızdaki eğitimlerde, doğum koçlarının çözümlemelerini anne adayları ile nasıl iletişim kurarak aktarmaları gerektiğinden de bahsetmekteyiz.

Doğum Koçluğunun Artan İş İmkanları

Sertifika programımız ile hamilelik ve doğum süreci hakkında gerekli bilgi düzeyine ulaşan adayların önünde çok sayıda doula iş imkanları bulunmaktadır. Hamile bireylerin daha bilinçli ve sağlıklı şekilde doğum sürecini atlatabilmeleri için aldıkları eğitim kapsamında hamile bireylere destek verebilmektedirler. Özel olarak doğum koçluğu yapabilecekleri gibi sağlık merkezlerinde de doğum koçu olarak çalışabilmeleri mümkün olmaktadır. Kariyer planlarına göre bizim verdiğimiz sertifika ile kendi danışmanlık merkezlerini de açabilmektedirler.

Doğum Koçluğu İçin Sertifika Programı

Doğum koçluğu ile ilgili olan herkesin doula eğitimi sertifika programlarımıza katılabilmesi mümkündür. Sertifika programımız kapsamında doğum koçluğu ile ilgili gerekli bilgi ve becerilerin aktarılması amaçlanmaktadır. İnteraktif bir eğitim süreci ile beraber doğum koçu adaylarının hamile bir bireye ve bebeğe yardımcı olabilecek düzeye gelmesi amaçlanmaktadır. Sertifika programını başarı ile tamamlamış olanlar ise doğum koçluğu iş imkanları kapsamında istedikleri zaman doğum koçluğu eğitimi vermeye başlayabilmektedirler.


Blog Katgeorileri

  • Eğitimlerimiz
  • masal terapisi

Yakın Zamanda Gönderilenler

Yoga Eğitmenliği Kursu

06/03/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Yoga eğitmenlik Eğitimi

04/02/2022 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Nlp Nedir Faydaları

04/11/2021 / Eğitimlerimiz

Detaylar

Senem Okumus . 2021-09-16 00:54:00.093

Online Duygusal Zeka Eğitimi

. 2019-11-07 14:24:46.147

Diksiyon Eğitmenliği Nedir?

Selin SenkÜr . 2020-07-08 02:05:32.273

İlişki koçluğu eğitimi

. 2019-11-19 17:26:35.983

Yaşam Koçluğu Bursa

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?